Skip to content

NOVĒRŠAMAIS KAITĒJUMS

NOVĒRŠAMAIS KAITĒJUMS

Mēs izmantojam terminu “novēršamais kaitējums”, lai raksturotu tos nosacījumus un notikumus, uz kuriem mums ir vislielākā ietekme. Protams, lielākais kaitējums, kuru mēs varam saskatīt mēbelēs, ir radīts lietotāju nepareizas izvēles dēļ, jo viņi nesaprata koku priekšmetu būtību.
Apsveriet novēršamā kaitējuma galvenos rašanas iemeslus:

Slikti kontrolēta vai nepareizā apkārtējā vide (īpaši relatīvais mitrums, temperatūra un gaisma)

Neuzmanīga lietošana un rīkošanās ar mēbelēm

Neatbilstoša apkope vai uzturešana bez apkopes

Nepietiekams iepakojums uzglabāšanai, transportēšanai vai kuģošanai

Gaidāmās izmaiņas un preventīvie pasākumi būs atkarīgi no zonas, kurā jūs izmantojāt jūsu mēbeles. Šī ir īsa rokasgrāmata, lai palīdzētu jums iegūt vislabāko no jūsu dārgām mēbelēm.

SVARĪGA PIEZĪME

Mēs ceram, ka jūs esat apmierināti ar savu izvēli ar EveleMebeles produktu – mēs vēlamies, lai jūs baudītu mūsu luksusa mēbeļu izstradājumus daudzu gadu laikā. Izvēloties masīvkoka produktu, saprotot materiāla dabu no, kura tas ir veidots, kā izmanot un rūpēties par to, garantēs kā jūs to darīsiet.

Sniegtā informācija šajā rokasgrāmatā, un sekojošā rakstā tiek sniegta kā pakalpojums EveleMebeles klientiem. Sniegtās konsultācijas ir vispārīga rakstura, un nekādus komentārus vai saturu ir jāinterpretē kā garantiju. Mūsu garantijas noteikumus, lūdzu, skatieties mūsu Garantijas dokumentācijā.

Informācija šajā rokasgrāmatā nav par mēbeļu atjaunošanu vai remontu; tā ir par to aprūpi un bojājumu novēršanu. Bojājumu cēloņu izpratne un novēršana ir gandrīz katra spēkos. Šīs rokasgrāmatas mērķis ir izskaidrot, kā samazināt novēršamu kaitējumu jūsu mēbelēs.

Ja Jums ir kādi jautājumi par jūsu mēbeļu aprūpi, lūdzu, sazinieties ar pārdošanas konsultantu, vai uzrakstiet mums e-pastu [email protected].