Skip to content

Masīvkoka Mēbeles Mājām, Dārzam Un Biznesam

[vc_row height=”full” valign=”center” color_scheme=”primary” us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”6833″ us_bg_repeat=”no-repeat”][vc_column][vc_custom_heading text=”Ēvele Mēbele SIA.
Masīva koka mēbeles,
Kuras kalpos Jums visu mūžu.” font_container=”tag:h1|font_size:56px|text_align:center|line_height:1.2″ use_theme_fonts=”yes”][us_btn label=”Kontakti” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.evelemebeles.lv%2Fkontakti|||” style=”4″ align=”center” icon=”fas|envelope” font_size=”19px” hover=”secondary” outlined=”yes” hide_icon=”yes” bolded=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”huge” content_placement=”middle” el_id=”about”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Kas ir Ēvele Mēbele?

[/vc_column_text][vc_column_text]

Mēs esam Latvijas ģimenes uzņēmums. Mēs projektējam un izgatavojam ekskluzīvas koka mēbeles pēc pasūtījuma mūsu darbnīcā Saldū, Latvijā. Laika gaitā esam kļuvuši par zinošiem speciālistiem savā jomā. Mēs varam izgatavot jebkāda dizaina un stila mēbeles no koka.

Mūsu galdnieki lepojas, veidojot pārsteidzoši oriģinālas pasūtījuma mēbeles, savienojot mākslu ar praktiskumu un piepildot latviešu mājas un vidi ar nekļūdīgi svaigu gaisotni.[/vc_column_text][us_separator size=”small”][us_btn label=”Apmeklējiet mūsu mēbeļu veikalu” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.evelemebeles.lv%2Fveikals|||” style=”11″ icon=”fas|shopping-cart” hover=”secondary” corners=”2″ hide_icon=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”176″ align=”center” style=”shadow-1″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row width=”full”][vc_column][us_cta title=”Vai jums ir jautājums? Sazinieties ar mums šodien!” color=”secondary” controls=”bottom” btn_label=”Talrunis: +371-29906300″ btn_link=”url:tel%3A%2B371-29906300|||” btn_style=”8″ second_button=”1″ btn2_label=”E-past” btn2_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.evelemebeles.lv%2Fpages%2Fcontact|||” btn2_style=”8″]Mēs esam gatavi palīdzēt jums atrast labāko risinājumu.[/us_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”large” color_scheme=”alternate” disable_element=”yes”][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-md-3″][us_counter initial=”0″ final=”426″ color=”heading” font=”h1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-md-3″][us_counter initial=”0″ final=”1728″ title=”Button combinations” font=”h1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-md-3″][us_counter initial=”0″ final=”657″ color=”heading” title=”Google fonts” font=”h1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ offset=”vc_col-md-3″][us_counter initial=”0″ final=”390″ title=”Things done” font=”h1″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” width=”full” content_placement=”middle” columns_type=”boxes” el_id=”custom”][vc_column width=”1/2″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-image%22%3A%221108%7Cfull%22%2C%22background-size%22%3A%22contain%22%2C%22background-repeat%22%3A%22no-repeat%22%7D%7D”][us_separator size=”custom” height=”200px”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

PROFESIONĀLI MĒBEĻU RAŽOTĀJI

Mēs projektējam un izgatavojam ekskluzīvas mēbeles pēc pasūtījuma mūsu darbnīcā Saldū, Latvijā. Mēs esam speciālisti jautājumos par pēc pasūtījuma izgatavotām mēbelēm Latvijā. Mēs varam izgatavot jebkāda dizaina un stila mēbeles no koka. Mēs lepojamies, veidojot pārsteidzoši oriģinālas pasūtījuma mēbeles, savienojot mākslu ar praktiskumu un piepildot latviešu mājas un vidi ar nekļūdīgi svaigu gaisotni.

Mūsu Modeļi
Mūsu portfolio apvieno tradicionālo ar mūsdienīgo, demonstrējot labāko tradicionālo tehniku un meistarību ar mūsdienīgo dizainu. Mūsu klāstā jūs atradīsiet mēbeles katrai mājas istabai un dārzam:

  • Skapji
  • Virtuves galdi
  • Televīzijas skapīši
  • Pēc pasūtījuma izgatavotas gultas, gan bērniem , gan pieaugušajiem
  • Koka nojumes un lapenes
  • Dārza mēbeles
  • Koka karkasa dīvāni
  • Koka galdi un krēsli bērniem ar regulējamiem augstumiem
  • Koka plaukti
  • Rakstāmgaldi ar plauktiem vai atviltnēm

Neierobežojiet savu iztēli; mūsu talantīgie mēbeļu ražotāji projektē un izveido individuālas koka mēbeles, kas atbilst visām vajadzībām. Mums patīk arī strādāt pie komerciāliem projektiem, kas rada mūsdienīgu koka kafejnīcu un restorānu.[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner disable_element=”yes”][vc_column_inner width=”1/2″][us_iconbox icon=”fas|bullseye” size=”” iconpos=”left” title=”Iconbox Title” alignment=”left”]Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit dapibus, eros bibendum.[/us_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_iconbox icon=”fas|building” size=”” iconpos=”left” title=”Iconbox Title” alignment=”left”]Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit dapibus, eros bibendum.[/us_iconbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” width=”full” content_placement=”middle” columns_type=”boxes”][vc_column width=”1/2″][vc_tta_tabs layout=”trendy” stretch=”1″ type=”2″][vc_tta_section active=”1″ icon=”fas|bullseye” tab_id=”1415605443-1-84″ title=”Masīvas koka mēbeles”][vc_column_text]SIA Ēvele-Mēbele, mēs mīlam projektēt un apstrādāt skaistus augstas kvalitātes koka mēbeles.Kas demonstrē satriecošo Latvijas koku, piemēram, priedi, ozolu un bērzu. Mēs esam dedzīgi par sadarbību ar saviem klientiem, lai radītu detaļas, kas tiks pārnestas cauri paaudzēm ar dizaina un būvniecības kvalitāti uz visu mūžu.

Mēs stingri uzskatām, ka mēbeles ir jāizmanto un ne tikai jāapskata, tāpēc mūsu dabīgā eļļa un vaska apdare, ūdensbāzes lakas un krāsas ir ģimenei draudzīgas.Mēbeles būs vienkārši kopjamas un labi pasargātas.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”fas|question-circle” tab_id=”1415605443-2-63″ title=”Populārākie jautājumi, ko mūsu klienti jautā”][vc_column_text]

Mēbeles pēc individuāla pasūtuma , cik ilgu laiku tas aizņems?

Individuālie pasūtijumi aizņem no 2-6 nedeļām. Laiks sāk skaitīties no avansa naudas iemaksas dienas.

Vai jūs izveidosiet individuālo dizaina mēbeli tieši mums?

Mēs noteikti priecāsimies izgatvot mēbeles pēc Jūsu individuāla pasūtijuma. Jums jāzin vismaz aptuvenas velmes, ko vēlaties redzēt Jūsu izvēlētajā mēbelē. Vai tās ir specifikas funcijas, dizains, izmērs. Sazinaties ar mums un kopīgi atradīsim labāko risinājumu Jums.

Kā veikt pasūtījumu?

Ja vēlaties, varat izveidot savu pasūtījumu mūsu mājas lapā. Bet iesakām zvanīt mums par tālruni +371 29906300. Mēs noteikti palīdzēsim jums izprast visas jūsu izvēles iespējas. Mēs labprāt pieņemsim Jūsu pasūtījumu caur telefonu.

Kā notiek piegāde?

Kad zinam konkrētu dienu, kad tiks izsūtītas mēbeles. Mēs sazinamies ar klientu un vienojamies par vēlamo dienu. Tad tiek nosūtīta izsūtīšanas karte no Omnivas mājas lapas uz klienta e-pastu. Pēc izsekošanas koda varat sekot līdzi izsūtītai paciņai omnivas mājas lapā. Un piegāde notiek nākošaja darba dienā pēc izsūtīšanas.

Vai ir nepieciešama montāža?

Mūsu mazākajām mēbelem, kā galdiem un krēsliem montāža nav nepieciešama. Jo mēbeles pie klienta tiek nogādātas jau sastelētā veidā.
Bet mēbeles kas ir lielākas,kā, piemēram, gultas, plaukti,skapji, bērnu rotaļu laukimi, smilšakstes, vai šūpoles pie klientiem tiek nogādātas izjauktā veidā. Bet mēs vienmēr esam padomājuši par klientiem, lai viņiem būtu viegli sastelēt šīs mēbeles kopā.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section icon=”fas|truck” tab_id=”1415605853354-2-3″ title=”Pasūtīšana / piegāde”][vc_column_text]

Piegādes iespējas

Mūsu galvenais sadarbības partneris kurjiera jautājumā ir SIA Omniva , bet klientiem ir iespēja savas mēbeles paņemt no mūsu darbnīcas.

Piegādes izmaksas var atšķirties atkarībā no produkta svara un lieluma. Standarta piegādes cenas galdiem un krēsliem lielākajai daļai Latvijas pilsētu ir 15 eiro.
Kurjiera izmaksas vienmēr tiks noteiktas, pirms būsiet veikuši galējo pasūtijumu.

Ražošanas laiki.

Visas koka mēbeles ir pielāgotas klientu specifikācijām. Mums ir ražošanas laiks aptuveni 2 nedēļas standarta precēm, piemēram,galdiem un krēsliem utt., rotaļu kastēm. Lielākiem un sarežģītākiem produktiem ražošanas laiks var mainīties līdz 5 nedēļām. Veicot pasūtījumu, mēs jums vienmēr dosim aptuvenu izgatvošanas gala datumu.

Atcelšanas politika

Mūsu standarta dizain paraugu pasūtījumiem ir nepieciešams 30% depozīts. Atmaksa, ja tāda būs, būs pēc mūsu ieskatiem un nepārsniegs 90% no depozīta.

Bet ja mēbeles ir pēc individuāla pasūtijuma, un pasūtijuma kāda iemesla dēļ atceļat. Depozīta nauda netiek atmaksāta.
[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-image%22%3A%2210778%7Cfull%22%2C%22background-size%22%3A%22contain%22%2C%22background-repeat%22%3A%22no-repeat%22%7D%7D”][us_separator size=”custom” height=”200px”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”large” width=”full” color_scheme=”alternate” disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text]

Ko par mums saka mūsu klienti

[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″ line_width=”30″ icon=”material|grade”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][cl-review quote=”Ne velti saka:“Kas ilgi nāk,tas labi nāk!“. Pasùtìjām meitai gultiņu- mājiņu. Esam sajūsmā. Komunikācija ļoti laipna un atsaucīga. Gultiņa kvalitatīva,stabila un cena ĻOTI draudzìga. Paldies liels.” author=”Sandra Zamberga-Pole” occupation=”Pasūtīta bērnu mājas gulta (balta)” source=”|||” type=”quote” layout=”modern” italic=””][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][cl-review quote=”Nopirkā krēslus 2 un galdu manām meitām. Ir labs, kalpo lieliski. Vienīgi pārmainot augstumus krēsliem – tie vair ideāli nestāvēja uz 4 kājām – nebija kājas pareizos augstumos, bet kļūda ir neliela un netraucē. Kopvērtējumā – ļoti rekomendēju” author=”Mikus Losāns” occupation=”Laimīgs klients” type=”quote” layout=”modern” italic=””][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][cl-review quote=”Esam ļoti priecīgi par pasūtīto galdiņu un krēsliņu. Kvalitatīvs darbs un ātra piegāde. Pasūtījumu veicām kādu laiku atpakaļ, tādēļ noteikti jāpiemin, ka mēbeles ir ļoti viegli kopjamas un arī tagad izskatās kā jaunas. Paldies!” author=”Agija Dzērve” occupation=”Laimīgs klients” type=”quote” layout=”modern” italic=””][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”large” color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

Produkta kategorija

[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″ line_width=”30″ icon=”material|grade”][us_grid post_type=”taxonomy_terms” related_taxonomy=”product_cat” terms_include=”children” terms_orderby=”” no_items_message=”” items_layout=”shop_modern” columns=”5″ items_gap=”5px” title_size=”1.4rem” order=”ASC”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” width=”full” color_scheme=”primary” content_placement=”middle” enable_overlay=”enable_overlay_value” el_id=”bcols” css=”.vc_custom_1550707490638{margin-right: 15px !important;margin-left: 15px !important;}”][vc_column width=”1/3″ text_color=”#ffffff” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-image%22%3A%2212805%7Cfull%22%7D%7D”][vc_column_text]

Bērnudārza mēbeles

Vai jūsu bērnudārzam nepieciešamas izturīgas un bērniem drošas mēbeles? Mēs varam izgatavot koka bērnu mēbeles un aksesuārus pēc jūsu specifiskiem dizainiem, izmēriem un krāsām.
[/vc_column_text][us_btn label=”Vairāk info” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.evelemebeles.lv%2Fbernu-skolas-mebeles|||” style=”4″ hover=”secondary” corners=”2″ outlined=”yes” bolded=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-image%22%3A%2212804%7Cfull%22%7D%7D”][vc_column_text]

Bērnu šūpoles un rotaļu laukumi

Mēs izgatvojam kvalitatīvas, modernas šūpoles bērniem un dārza mēbeles pieaugušajiem. Ar ļoti intresantu dizainiem, kur neatradīsiet nekur citur. Piedāvājam arī bērna izturīgas smilšukastes ar vāku, kas aizsargās smiltis, kad rotaļas būs beigušās. Ja vēlies atrast kaut ko īpašu un kvalitatīvu savai ģimenei, tad esi īstaja vietā- ienāc un izvēlies. [/vc_column_text][us_btn label=”Vairāk Info” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.evelemebeles.lv%2Fbernu-supoles-un-rotalu-laukumu-aprikojums|title:B%C4%93rnu%20%C5%A1%C5%ABpoles%20un%20rota%C4%BCu%20laukumu%20apr%C4%ABkojums||” style=”4″ hover=”secondary” corners=”2″ outlined=”yes” bolded=”yes” hide_icon=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-image%22%3A%2212803%7Cfull%22%7D%7D”][vc_column_text]

Pēc pasūtijuma izgatvotas durvis

Mūsu koka durvju klāstā ietilpst dažādi dizaini, kas iedvesmoti gan no mūsdienām, gan jau zināmi un tradicionālie dizainu, kas visiem labi zināmi. Visas mūsu koka durvis ir izgatavotas no rūpīgi izvēlēta koka, un mūsu durvis ir būvētas tā, lai tās ilgtu visu mūžu.[/vc_column_text][us_btn label=”Vairāk Info” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.evelemebeles.lv%2Fipasi-izgatavotas-koka-durvis|||” style=”4″ hover=”secondary” corners=”2″ outlined=”yes” bolded=”yes” hide_icon=”yes”][/vc_column][/vc_row]