Skip to content

Bērza galds un krēsls ar regulējamiem augstumiem+ iegravēts bērna vārdiņš

195.00

Vai meklējat daudzfuncionālu un personalizētu mēbeļu komplektu sava bērna rotaļu istabai vai mācību zonai? Nemeklējiet tālāk par mūsu pielāgojamo bērza galda un krēslu komplektu! Šīs mēbeles ir ar regulējamiem augstumiem un derēs bērnam daudzus gadus. Derēs bērniem no 1-7 gadiem vai no 3-9 gadiem. Mēbeles regulējas ik pa 5 cm uz augšu.

Šis komplekts ir izgatavots no augstas kvalitātes bērza koka un ar regulējamu augstumu atbilstoši jūsu bērna vajadzībām augot, un tas ir paredzēts, lai nodrošinātu komfortu un atbalstu visam, sākot no mākslas projektiem un tējas ballītēm līdz mājas darbiem un mācību sesijām.

Bet tas vēl nav viss — ar iespēju iegravēt bērna vārdu tieši uz galda un krēsla, šis komplekts kļūs par patiesi unikālu priekšmetu, ko jūsu bērns glabās dārgumu turpmākajos gados.

Tātad, kāpēc samierināties ar vispārēju, masveidā ražotu galda un krēslu komplektu, ja jums var būt kaut kas īpašs un unikāls? Pasūtiet tagad un ļaujiet bērna iztēlei pacelties gaisā!

SKU: 10684 Kategorija:

Pašiem mazākajiem no 1 gada vecuma galdam 42 cm un krēslam 20 cm. Mēbeles regulējas uz augšu ik pa 5 cm. Mēbeles derēs līdz 7 gadu vecumam.

Bet nedaudz vecākiem bērniem- no 3 gadu vecumam. Galda augstums 50 cm, bet krēslam 26 cm. derēs bērnam līdz 9 gadu vecumam.

Varam izgatvot mēbeles pēc Jūsu izmēriem un vēlamā koka- priede, bērzs ,osis vai ozols.
Savu komplektiņu varat kombinēt kā Jūs vēlaties.
Izgatvošanas laiks no 2-3 nedeļām.
Garantija-2 gadi
Apstrāde-Balta beice
Matriāls-Bērzs
Galda izmērs- 80×60 cm
Krēsla sēžamā daļa-34×36 cm
Kurjiera izmaksas līdz klienta durvīm-25,- euro

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.