Skip to content

Bērza koka galds ar krēslu un gravējumu, regulējama augstuma

175.00

Vai meklējat stilīgu un personalizētu papildinājumu sava bērna istabas dizainam? Apskatiet mūsu ar rokām darināto bērza koka regulējama augstuma galdu ar krēslu un personalizētu gravējumu!

Izgatavots no augstākās kvalitātes bērza koka, šis regulējamā augstuma galdu un krēslu komplekts ir ne tikai izturīgs, bet arī ar ļoti pārdomātu dizainu. Turklāt jūs varat pievienot savu personīgo pieskārienu, uz galda virsmas iegravējot savu bērna vārdu,mīļāko mūltnes varoni, uzņēmuma logotipu vai jebkuru citu tekstu.

Regulējama augstuma galds un krēsls mazajam. Lai ienmēr var sēdēt ar taisnu muguru. Derēs mazajiem no 1-7 gadiem vai 3-9 gadiem.

SKU: 12871 Kategorijas:

Šis komplekts ir lieliski piemērots bērnam lai darbotos, mācībām vai pusdienošanai, un ir paredzēts, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un atbalstu. Galds un krēsls ir lakots ar ūdens bāzs spīdīgo laku, kuru ir viegli tīrīt un kopt.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat unikālu dāvanu vai vienkārši vēlaties savai telpai piešķirt personību, šis bērza koka galds ar krēslu un personalizētu gravējumu ir ideāla izvēle. Tad kāpēc gaidīt? Pasūtiet tūlīt!

Matriāls -Bērzs
Apstrāde -Laka
Izmēri:
Galds-60*60 cm
Krēsla sēžamā daļa -34*36 cm
Garantija- 2 gadi
Kurjiera izmaksas, līdz klienta durvīm -25,- euro. Vai paņemšana Saldū.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.