Skip to content

Lielā koka smilšu kaste bērnudārziem un skolām

480.00

Izveidojiet jautru un drošu rotaļu vidi bērniem ar mūsu plašo un lielo smilšu kasti, kas īpaši izstrādāta bērnudārziem un skolām. Šīs smilšu kastes izmēri ir 300 x 300 cm, un tās vidū ir garš sols un plata sola virsma ap smilšu kasti, kur bērni var sēdēt, strādāt vai izmantot to kā galda virsmu.

Mūsu bērnu smilšu kastei, kas izgatavota no priedes masīvkoka, ir rūpīgi noapaļoti stūri un malas, lai nodrošinātu bērnu drošību spēlēšanās laikā. Smilšu kasti var pielāgot jebkura izmēra un krāsas, pamatojoties uz klienta īpašajām prasībām.

Garantijas informācija:
Mūsu uzņēmumā mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes produktus, kas atbilst un pārsniedz klientu vēlmes. Lai nodrošinātu klientu apmierinātību, mēs piedāvājam 1 gada garantiju pret materiālu un ražošanas defektiem. Ja šajā laika posmā pamanāt defektus, mēs bez maksas salabosim vai nomainīsim jūsu preci.

Informācija par montāžu:
Mūsu izstrādājumu montāža ir vienkārša. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, mūsu klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai nodrošinātu, ka jūsu bērnu smilšu kaste kalpo gadiem ilgi, iesakām to regulāri tīrīt ar maigām ziepēm un ūdeni. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu materiālu izmantošanas, kas var sabojāt koksni. Ieteicams arī apsekt smilšu kasti, kad tā netiek izmantota, lai pasargātu to no laikapstākļiem.

Mūsu bērnu smilšu kasti ir izstrādājuši un izstrādājuši pieredzējuši profesionāļi, kuri vēlas radīt drošu un jautru rotaļu vidi bērniem. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus un ievērojam stingrus drošības standartus, lai nodrošinātu mūsu produktu drošību un izturību.

Biežāk uzdoetie jautājumi: 

Kāds ir smilšu kastes izmērs?
Smilšu kastes izmērs ir 300×300 cm.Un augstums 27 cm

Vai smilšu kastē ir soliņš?
Jā, smilšu kastes vidū ir garš sols un ap smilšu kasti plata sola virsma.

Vai smilšu kasti var pielāgot?
Jā, smilšu kasti var izgatavot jebkurā izmērā un krāsā, pamatojoties uz klienta īpašajām prasībām.

Kāds materiāls tiek izmantots smilšu kastes izgatavošanai?
Smilšu kaste ir izgatavota no priedes masīvkoka, kas ir izturīga un droša, lai bērni varētu spēlēties.

Kāds ir smilšu kastes garantijas laiks?
Smilšu kastei ir 1 gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.