Skip to content

Finiera galds un krēsli bērniem

230.00

Nodrošiniet savam bērnam ideālu vietu rotaļām, ēdienreizēm un mācībām, izmantojot mūsu bērnu kvadrātveida galdu un krēslu komplektu. Komplektā ietilpst 80×80 cm galds un divi krēsli, kas veidoti tā, lai būtu viegli un viegli pārvietojami jūsu bērnam. Roku balsti uz krēsliem atvieglo mazāku bērnu apsēsties un neļauj tiem nokrist.

Izgatavots no dabīgā bērza saplākšņa galda kājām un bērza LMDP galda virsmai, šis komplekts ir gan praktisks, gan stilīgs. Mēbeles ir 16 mm biezas finiera, un visi stūri ir noapaļoti Jūsu bērna drošībai. Galda kājas ir lakotas ar netoksisku, ūdens bāzes laku, nodrošinot mēbeļu drošību Jūsu bērna veselībai.

Mēs varam pielāgot mēbeļu augstumu atbilstoši jūsu bērna vajadzībām, padarot to par daudzpusīgu un praktisku izvēli jebkurai bērnu istabai.

Priekšrocību saraksts:

  • Viegls un viegli pārvietojams
  • Roku balsti uz krēsliem papildu drošībai
  • Izgatavots no dabīgiem materiāliem jūsu bērna veselībai un labklājībai
  • Noapaļoti stūri papildu drošībai
  • Nodrošina īpašu vietu rotaļām, ēdienreizēm un mācībām

Nav noliktavā

SKU: 12890 Kategorijas:

Šis komplekts ir lieliski piemērots jebkurai bērna istabai, nodrošinot īpašu vietu rotaļām, ēdienreizēm un mācībām. To var izmantot dažādām aktivitātēm, sākot no spēlēm ar rotaļlietām līdz mājasdarbu pildīšanai, un tā vieglais dizains ļauj to viegli pārvietot jūsu bērnam. Roku balsti uz krēsliem atvieglo mazākiem bērniem apsēsties un neļauj tiem nokrist, nodrošinot jūsu bērna drošību.

Garantijas informācija:
Mēs piedāvājam 2 gada garantiju visiem mūsu produktiem, nodrošinot, ka varat iepirkties ar pārliecību. Ja rodas problēmas ar pirkumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai saņemtu palīdzību.

Informācija par montāžu:
Šī komplekta salikšana ir ātra un vienkārša, un ir sniegtas visas instrukcijas. Vienkārši izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus, lai saliktu mēbeles, un jūs ātri iegūsit īpašu vietu savim audzēkņiem vai bērniem.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai rūpētos par savu bērnu koka kvadrātveida galdu un krēslu komplektu, vienkārši noslaukiet to ar mitru drānu

Mūsu mēbeļu eksperti ir rūpīgi atlasījuši dabīgo bērza saplāksni un bērza LMDP materiālus bērnu koka kvadrātveida galda un krēslu komplektam, lai tas būtu drošs, praktisks un stilīgs. Noapaļotie stūri un uz galda kājām izmantotā laka uz ūdens bāzes nodrošina papildu drošību, savukārt regulējamā augstuma funkcija nodrošina, ka mēbeles aug kopā ar jūsu bērnu.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Kāds ir galda un krēslu izmērs?
Galda izmēri ir 80×80 cm, un krēsli ir paredzēti bērniem ērtā izmērā.

Kādi materiāli tiek izmantoti komplekta izgatavošanā?
Galda kājas izgatavotas no dabīga bērza saplākšņa, savukārt galda virsma no bērza LMDP. Mēbeles ir 16 mm biezas finiera, un visi stūri ir noapaļoti, lai nodrošinātu papildu drošību.

Vai mēbeles ir drošas bērniem?
Jā, mēbeles ir izstrādātas, domājot par jūsu bērna drošību. Stūri ir noapaļoti un kājas ir lakotas ar netoksisku ūdens bāzes laku.

Vai ir iespējams regulēt mēbeļu augstumu?
Jā, mēs varam pielāgot mēbeļu augstumu atbilstoši jūsu bērna vajadzībām.bet pēc tam nebūs vairs iespējams augstumu regulēt.

Kāds ir komplekta svars?
Komplekts ir veidots tā, lai tas būtu viegls un bērnam būtu ērti pārvietoties pašam.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.