Skip to content

Bērnudārza vai skolas gardrobes skapītis 3 vietīgs

175.00

Skapja korpusa krāsa ir dižskābardis, savukārt fasāde arī ir dižskābardis. Ar 90 cm platumu, 30 cm dziļumu un 140 cm augstumu šis drēbju skapis ir ideāls izmērs jebkurai klasei vai bērnudārzam.

Mūsu bērnudārza vai skolas trīsdurvju drēbju skapis ar trīsvietīgu soliņu ir veidots, ņemot vērā bērnu vajadzības, un tā plašais un funkcionālais dizains padara to par ideālu papildinājumu jebkurai klasei vai bērnudārzam. Ar noapaļotiem stūriem un plašu uzglabāšanas vietu šis drēbju skapis ir gan drošs, gan praktisks.

Uzlabojiet savu klasi vai bērnudārzu ar mūsu plašo un funkcionālo bērnudārza vai skolas trīsdurvju drēbju skapi ar trīsvietīgu soliņu. Šim trīskāršajam drēbju skapim ir sols, ko var novietot zem tā, nodrošinot ērtu vietu bērniem, kur sēdēt pārģērbšanās laikā. Statīva stūri ir noapaļoti, lai novērstu iespējamos savainojumus, un katrā sadaļā ir dubultā āķis un divi plaukti priekšmetu uzglabāšanai. Jūs pat varat iegādāties papildu soliņu papildu sēdvietām.

 

SKU: 12950 Kategorija:

Garantijas informācija:
Mūsu uzņēmumā mēs augstu vērtējam jūsu apmierinātību un esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes produktus. Mūsu bērnudārza vai skolas trīsdurvju drēbju skapim ar trīsvietīgu soliņu ir 1 gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem. Ja šajā laikā rodas problēmas, mēs salabosim vai nomainīsim jūsu produktu bez maksas.

Informācija par montāžu:
Mēs vēlamies, lai jūsu montāžas process būtu pēc iespējas vienkāršāks. Lielākajai daļai mūsu produktu ir nepieciešama neliela montāža vai nav nepieciešama montāža, un tiem, kas to dara, mēs piedāvājam skaidrus un viegli izpildāmus norādījumus, kā arī visu nepieciešamo aparatūru. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, mūsu klientu apkalpošanas komanda ir gatava palīdzēt.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai jūsu bērnudārza vai skolas trīsdurvju drēbju skapis ar trīsvietīgo solu izskatītos pēc iespējas labāks, ieteicams to noslaucīt ar mitru drānu un maigu tīrīšanas līdzekli, ja nepieciešams. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, kas var sabojāt apdari.

Biežāk uzdotie jautājumi:
Vai sols ir iekļauts komplektā ar garderobs skapīšiem?
Jā, drēbju skapim ir 3-vietīgs sols.

Kāds ir garantijas laiks šim produktam?
Mūsu bērnudārza vai skolas trīsdurvju drēbju skapim ar trīsvietīgu soliņu ir 1 gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem.

Vai es varu iegādāties papildu soliņu?
Jā, jūs varat iegādāties papildu soliņu papildu sēdvietām.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.