Skip to content

Bērnudārza vai skolas gardrobes skapītis 5 vietīgs

301.00

Izmēri:
Platums 120 cm,
Dziļums 30 cm
Augstums 140 cm

Šis ietilpīgais un funkcionālais 5 durvju bērnu skapis ir lieliski piemērots lietošanai bērnudārzā vai skolā. Skapja komplektācijā ietilpst soliņš, kuru var ērti pastumt zem skapja, kad tas netiek lietots, nodrošinot katram bērnam savu vietu, kur sēdēt un pārģērbties. Drošības nolūkos visi stūri ir noapaļoti, nodrošinot, ka nav asu malu, kas var izraisīt savainojumus.

Katrai skapja sadaļai ir dubultā āķis un divi plaukti priekšmetu glabāšanai. Sols ir dabīgā dižskābarža krāsā, savukārt garderobes fasādi var izvēlēties no dažādām spilgtām krāsām, ieskaitot zilu, zaļu, oranžu, dzeltenu un sarkanu.

SKU: 12943 Kategorija:

Garantijas informācija:
Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam 1 gada garantiju pret materiālu un ražošanas defektiem. Ja šajā laikā pamanīsiet defektus, mēs salabosim vai nomainīsim jūsu preci bez maksas.

Informācija par montāžu:
Šī izstrādājuma montāža ir ērta – patiesībā lielākajai daļai mūsu izstrādājumu montāža nav nepieciešama vai nav nepieciešama. Vienkārši izņemiet jauno vienumu no kastes, un tas ir gatavs lietošanai. Tomēr, ja jums kaut kas ir jāsamontē, mūsu produktiem ir skaidras un viegli izpildāmas instrukcijas, kā arī visa nepieciešamā aparatūra. Mūsu klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt ar jebkādiem jautājumiem vai bažām.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai jūsu piecdurvju bērnu drēbju skapis izskatītos lieliski, mēs iesakām to pēc vajadzības noslaucīt ar mitru drānu. Izvairieties no skarbu ķīmisko vielu vai abrazīvu materiālu izmantošanas, jo tie var sabojāt apdari.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

 Kāds ir šī drēbju skapja izmērs?
Šī drēbju skapja izmēri ir garums 120 cm, Platums 30 cm un augstums 140 cm

Vai soliņu bērns var iestumt zem skapīša bez problēmam, vai nav ļoti smags?
Nē, sols ir paredzēts un izgatvots tā, lai bērns pats var izvilkt un iestumt soliņu zem skapīša.

Vai šis produkts ir piemērots lietošanai mājās?
Lai gan šis drēbju skapis ir īpaši paredzēts izmantošanai bērnudārzā vai skolā, to var izmantot arī mājās, ja vēlaties.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.