Skip to content

Grāmatu plaukts bērniem

160.00

Veiciniet bērna mīlestību pret lasīšanu, izmantojot mūsu 5 līmeņu grāmatu plauktu organizētāju bērniem. Šis grāmatu plaukts ir paredzēts, lai jūsu bērna grāmatas būtu sakārtotas, viegli pieejamas un vizuāli pievilcīgas. Šis grāmatu plaukts ir 72 cm plats, 38 cm dziļš un 111 cm augsts, tāpēc tas ir ideāls izmērs jūsu bērna istabai.

Mūsu grāmatu plaukts ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ir dabiski un droši bērniem. Tas ir izturīgs, izturīgs un garantēts, ka tas kalpos daudzus gadus. Grāmatplauktā ir pieci viegli aizsniedzami displeja plaukti, kuros var ievietot dažādu izmēru grāmatas. Ieteicamā vecuma grupa šim grāmatu plauktam ir bez bērnu vecuma ierobežojuma, tāpēc tas ir ideāls risinājums gan pirmsskolas iestādēm, gan mājām.

SKU: 12936 Kategorijas:

Mūsu uzņēmums ir apņēmies nodrošināt jums augstas kvalitātes produktus, kas atbilst jūsu vajadzībām un pārsniedz jūsu cerības. Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam 1 gada garantiju pret materiālu un ražošanas defektiem.

Mūsu grāmatplaukta montāža ir ērta, un lielākajai daļai mūsu izstrādājumu montāža nav nepieciešama vai nav nepieciešama. Tomēr, ja jums kaut kas ir jāsamontē, ir iekļautas skaidras un viegli izpildāmas instrukcijas, kā arī visa nepieciešamā aparatūra. Produkta kopšanai vienkārši noslaukiet grāmatu plauktu ar mitru drānu, lai tas izskatītos lieliski arī turpmākajos gados.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

 Kāda ir ieteicamā vecuma grupa šim grāmatu plauktam?
Nav ierobežojumu bērna vecumam

Vai šim grāmatu plauktam ir nepieciešama montāža?
Jā, šis plaukt ceļo pie klienta izjauktā veidā, sapakots kastē ar intrukciju.

Kāda ir garantija šim grāmatu plauktam?
Mūsu grāmatu plauktam ir 1 gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem.

Paldies, ka izvēlējāties mūsu bērnu 5 līmeņu grāmatu plauktu/noliktavas organizētāju sava bērna lasīšanas kaktiņam.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.