Skip to content

Atpūtas dārza krēsli ar galdiņu pa vidu “Couple”

290.00

Ieelpojiet svaigu gaisu un atpūtieties mūsu ērtajā koka dārza krēslā ar galdu . Šis daudzpusīgais krēsls ir lieliski piemērots jebkurai āra telpai neatkarīgi no tā, vai jums ir dārzs, balkons vai terase. Izgatavots no priedes masīvkoka, tas ir izturīgs un ļoti ērts, kas papildina jebkuru āra vidi.

Šajā komplektā ietilpst divi krēsli, galds (kā viens vesels) un divi regulējami kāju balsti, kurus var mainīt atbilstoši savām vēlmēm. Ja vēlaties, varat iegādāties arī krēslus bez kāju balstiem tikai par 230,- eiro. Apstrādes veids ir pēc Jūsu izvēles un izmēri ir 98 x 180 x 110cm.

Priekšrocību saraksts:

  • Izgatavots no priedes masīvkoka izturībai
  • Komplektā ir galds un regulējami kāju balsti papildu komfortam, ko var iegādāties pa papildus summu.
  • Apstrāde ir pēc klienta velmēm.
  • Lieliski piemērots pāriem, kuri vēlas atpūsties un baudīt svaigu gaisu
  • Ideāli piemērots izklaidei brīvā dabā
SKU: 6450 Kategorijas:

Garantijas informācija:
Garantija pēc Latvijas likumdošanas visiem produktiem , kas ir izgatavoti Latvijā ir 2 gadu garantija. Tajā ietipst rāmja konstrukcija, ja tā nav fiziki ar spēku iespaidošanas brīdi salausta. Un neietipst krāsu nodilums, jo jeb kuru koka mēbeli , kas atrodas laikapstākļu iespaidā ir ieteicams pārkrāsot vienreiz gadā pirms vasaras.

Informācija par montāžu:
Dārza krēslu nav jāsamontē, jo krēsls pie jums atnāks jau saliktā veidā. Pilnībā salikts, gluds un apstrādāts.

Informācija par produktu kopšanu:
Mēs sniedzam kopsavilkumu par to, kā rūpēties par koka dārza krēslu “Couple” ar galdu, lai tas izskatītos pēc iespējas labāk. Mēs iesakām to noslaucīt ar mitru drānu, lai noņemtu netīrumus vai gružus, un uzglabāt to sausā, nosegtā vietā, kad to nelieto.Tādā veidā krāsa tik ātri nenodils un koks saglabās savu izturību.  Bet krēsli ir apstrādāti, lai spētu arī uzturēties visu cauru gadu zem klajas debes

Biežāk uzdotie jautājumi par darza krēslu “Couple”:

Vai krēsls ir ūdensizturīgs?
Mūsu koka dārza krēsls ar galdu pāriem ir izgatavots no priedes masīvkoka, un tam ir aizsargpārklājums, kas padara to izturīgu pret ūdeni un mitrumu. Lai gan tas nav pilnībā ūdensizturīgs, tas ir izstrādāts tā, lai izturētu āra elementus, un to var izmantot visu veidu laikapstākļos.

Kā kopt savu dārza krēslu?
Lai rūpētos par koka dārza krēslu ar galdu pāriem, iesakām to noslaucīt ar mitru drānu, lai noņemtu netīrumus vai gružus. Lai to notīrītu, varat izmantot arī maigas ziepes un ūdeni. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu materiālu izmantošanas, kas var sabojāt koksni apstrādes kārtu.  Un ieteicams ziemas laikā, kad krēsls netiek izmantot, to apklāt vai ienest sausā vietā, kur bus pasargāts no laipastākļu ietekmes.

Kā es varu salikt krēslu?
Montāža nav nepieciešama, jo krēsls pie klinta iet jau saliktā veidā.

Materiāla atsauces definīcijas:
Masīvkoka priede– izturīgs koks, kas ir pazīstams ar savu dabisko skaistumu un izturību.

Aizsargpārklājums – materiāla slānis, kas tiek uzklāts uz koka, lai aizsargātu to no ūdens, mitruma un citiem āra elementiem.

Regulējami kāju balst – kāju balsti, kurus var mainīt dažādās pozīcijās, lai nodrošinātu papildu komfortu un relaksāciju

Color

brūna

Material

priede

Finish

krāsotas

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.