Skip to content

Dārza atpūtas koka krēsls “Adirondack”

120.00

Atpūtieties mūsu dārza “Adirondack” krēslā. Šis krēsls ir roku darbs izgatavots no vislabākās priedes koka, un tas ir radīts, lai nodrošinātu izcilu komfortu un stilu. Klasiskais “Adirondack” stils ir mūžīgs papildinājums jebkurai āra telpai, un šis krēsls nav izņēmums. Mūsu dārza ” Adirondack” krēsls ir izgatavots pēc pasūtījuma ar pielāgotām krāsu iespējām, kas atbilst jūsu unikālajam stilam. Krēsls ir pilnībā salikts, lai jūs varētu uzreiz atpūsties un izbaudīt savas jaunās mēbeles. Šī krēsla izturīgais un stabilais dizains nodrošina, ka tas kalpos daudzus gadus. Tas ir lieliski piemērots atpūtai saulē vai auksta dzēriena malkošanai siltā vasaras vakarā. Krēsla izmēri ir 98x82x100 cm, tāpēc tas ir ērti piemērots lielākajai daļai cilvēku. Ēvelē Mēbelē mēs stāvam aiz mūsu produktiem. Tāpēc mēs piedāvājam “Adirondack”  krēslam 1 gada garantiju.

SKU: EV_98661 Kategorijas: Birkas: ,

Ieguvumi:

Dārza “Adirondack” krēsls ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu komfortu un stilu, vienlaikus ir arī pietiekami izturīgs, lai kalpotu gadiem ilgi. Šis krēsls ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas uzlabot savu āra telpu un radīt relaksējošu vidi.

Materiāli:

Mūsu darza “Adirondack” krēsls ir ar rokām izgatavots no augstas kvalitātes priedes koka. Priede ir pazīstama ar savu izturību, padarot to par lielisku izvēli āra mēbelēm.

Kopšanas instrukcijas:

Lai jūsu darza krēsls “Adirondack” izskatītos lieliski, mēs iesakām uzklāt jaunu aizsargkārtu pirms katras jaunas vasaras sezonas sākuma. Tas palīdzēs aizsargāt koksni un saglabāt to kā jaunu. Kad krēsls netiek lietots, uzglabājiet to sausā vietā zem jumta, lai pasargātu to no laikapstākļiem.

Montāža:

Mūsu darza “Adirondack” krēsls ir pilnībā samontēts, lai jūs varētu to baudīt uzreiz bez jebkādām problēmām un stresa.

Garantija:

Mēs piedāvājam 1 gada garantiju” Adirondack” krēslam. 

Biežāk uzdotie jautājumi:
Vai šim krēslam ir nepieciešama montāža?

Nē, krēsls ir pilnībā samontēts un gatavs lietošanai.

Kāds ir šī krēsla ražošanas laiks?

Ražošanas laiks parasti ir 2-4 nedēļas, jo katrs krēsls tiek izgatavots pēc pasūtījuma.

Kādi ir krēsla izmēri?

Krēsla izmēri ir 98x82x100 cm.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.