Skip to content

Dārza atpūtas krēsls “Couple”

290.00

Izbaudiet izcilu atpūtu brīvā dabā, izmantojot mūsu augstākās kvalitātes atpūtas krēslu un galdu komplektu, kas paredzēts pāriem. Mūsu komplektā ietilpst divi masīvkoka priedes krēsli, izturīgs galds un divi krēsli, kas ir kā viens vesels,un lai nodrošinātu maksimālu komfortu. 

Mūsu atpūtas krēslu un galdu komplekts, ko izgatavojuši profesionāli meistari, lepojas ar izcilu kvalitāti un izturību, padarot to par ideālu papildinājumu jebkurai āra telpai. Krēsli bez kāju balstiem ir pieejami tikai par €230,00, padarot to par pieņemamu un stilīgu izvēli pāriem, kuriem patīk kvalitatīvi pavadīt laiku kopā.

Uzņēmumā SIA “Ēvele-Mēbele” mēs lepojamies ar savu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību, un visas mūsu mēbeles ir izgatavotas no ilgtspējīgiem materiāliem. Mūsu unikālie un stilīgie dizaini ir piemēroti māju īpašniekiem un interjera dizaineriem, kuri novērtē augstas kvalitātes, ar rokām darinātas mēbeles, kas kalpos gadiem ilgi.

Negaidiet ilgāk, lai uzlabotu savu āra telpu! Pārlūkojiet mūsu kolekciju jau šodien un izbaudiet izcilu atpūtu brīvā dabā ar mūsu atpūtas krēslu un galdu komplektu pāriem

SKU: 6452 Kategorija:

Apstrādes veids: pēc Jūsu izvēles.
Izmēri: 98*180*110cm
Izgatvots no priedes masīvkoka

Komplektā ietilpst divi krēsli galdiņš ( kā viens vesels)

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles