Skip to content

Dārza masīvkoka šūpoles ar jumtu

950.00

Atpūtieties mūsu skaistajās šūpoles krēslā ar jumtu. Krēslam ir skaists dizains, kas ļauj patiešām izstiepties, lai maksimāli atpūstos. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atpūsties savā pagalmā, verandā vai terasē, mūsu šūpošanās krēsls piešķir elegances pieskārienu jebkurai āra telpai.

Mūsu šūpošanās krēsls ir izgatavots no FSC sertificēta augstas kvalitāte lapegles koka un cinkota tērauda ķēdes. Šajā izturīgajā konstrukcijā var izturēt līdz trīs cilvēkiem, un tās svars ir 500 kg.

Nepieciešama montāža, taču mūsu šūpoles krēslu var uzstādīt dažu minūšu laikā. Krēslam ir visas nepieciešamās ķēdes un aparatūra, un mūsu viegli izpildāmās instrukcijas padara montāžu vienkāršu

SKU: EV_46948 Kategorija:

Ieguvumi: Mūsu šūpoles krēsls ir izstrādāts, lai palīdzētu jums atpūsties un relaksēties. Tā skaistas dizains un  pratiskums ļauj tiešām atslēpt, lai maksimāli atpūstos, savukārt tā izturīgā konstrukcija nodrošina, ka varat to baudīt daudzus gadus. Turklāt tā videi draudzīgie materiāli padara to par videi draudzīgu izvēli jebkurai āra telpai.

Materiāli: Mūsu šūpošanās krēsls ir izgatavots no FSC sertificēta augstas kvalitātes lapegles koka un cinkota tērauda ķēdes. Tam ir videi draudzīga, aizsargājoša krāsa, un tā cinkota metāla ķēde ir aizsargāta ar PVC apvalku.

Kopšanas instrukcijas: Lai šūpošanās krēsls izskatītos pēc iespējas labāks, ieteicams to regulāri tīrīt ar mīkstu drāniņu un maigām ziepēm. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu materiālu izmantošanas, kas var sabojāt koku vai krāsu. Ja nojume kļūst netīra, to var viegli noņemt un mazgāt.

Montāža: Mūsu šūpoles krēsla montāža ir vienkārša un vienkārša. Krēslam ir visas nepieciešamās ķēdes un aparatūra, un mūsu viegli izpildāmās instrukcijas padara montāžu vienkāršu.
Garantija: Mūsu šūpoles krēslam ir viena gada garantija pret materiālu un ražošanas defektiem. Ja jums ir problēmas ar šūpoles krēslu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību.

Biežāk uzdotie jautājumi:
Kāda ir šūpoles krēsla svara ietilpība?

Mūsu šūpoles krēsls var izturēt svaru līdz 500 kg

Vai šūpoles krēslam ir nojume?

Jā, šūpoles krēslam ir nojume papildu komfortam.

Cik cilvēku var uzņemt šūpoles krēslā?

Mūsu šūpoles krēslā var sēdēt līdz trim piaugušiem cilvēkiem.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.