Skip to content

Dārza šūpoles ar jumtu

750.00

Mūsu dārza krēslu šūpoles ar jumtu ir ideāls veids, kā izveidot stilīgu un ērtu atpūtu brīvā dabā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atpūsties pēc garas dienas vai vienkārši baudīt sauli kopā ar draugiem un ģimeni, šīs šūpoles ir ideāls papildinājums jebkurai dārza vai terases telpai. Izgatavotas no masīva FSC sertificēta Latvijas priedes koka, mūsu šūpoles ir ne tikai skaistas, bet arī izturīgas un ilgmūžīgas.

Koka nojume piedāvā maksimālu aizsargātu atpūtu līdz pat trim pieaugušajiem, padarot to par ideālu vietu, lai lasītu grāmatu vai baudītu tasi kafijas laiskā pēcpusdienā. 140 cm garais un 100 cm augstais krēsls nodrošina pietiekami daudz vietas ērtai sēdēšanai, un izvēlētā koka apdare nodrošina, ka šīs šūpoles var izturēt laika apstākļus un laika pārbaudi.

Salikšana ir vienkārša, jo komplektā ietilpst rāmis, krēsls un ķēdes. Rāmja augstums 270cm ar 9x9cm dēļiem un 170cm platums nodrošina pietiekamu atbalstu šūpolēm un nodrošina to stabilitāti un drošību. Papildus stilīgajam dizainam un izcilajam komfortam mūsu dārza krēslu šūpolēm ar jumtu ir arī 1 gada garantija, kas nodrošina papildu sirdsmieru.

SKU: EV_49719 Kategorijas:

Specifikācijas:

 • Izgatavots no masīvkoka FSC sertificēta Latvijas priedes koka
 • Sēdēt vinlaicīgi uz krēsla var līdz trim pieaugušajiem
 • Komplektā rāmis, krēsls un ķēdes
 • Apstrāde-Klienta izvēle
 • Krēsla izmērs: 140 cm garš un 100 cm augsts
 • Jumta izmērs: 290cm x 170cm
 • Garantija: 1 gads
 • Krēsla izmērs: 140 cm garš un 100 cm augsts
 • Jumta izmērs: 290cm x 170cm
 • Rāmja augstums: 270cm ar 9x9cm bruss un platums 170cm
 • Svars: 120kg

Materiāli:

Cieta FSC sertificēta Latvijas priedes koksne: izturīga, ilgmūžīga

Kopšanas instrukcijas:

Lai jūsu dārza krēsla šūpoles ar jumtu izskatītos pēc iespējas labāk, mēs iesakām tās pēc vajadzības noslaucīt ar mitru drānu. Izvairieties no skarbu ķimikāliju vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt koksni.

Montāža:

Mūsu dārza krēsla šūpoles ar jumtu montāža ir vienkārša. Vienkārši izpildiet sniegtos norādījumus un izmantojiet komplektācijā iekļautos instrumentus un aparatūru, lai saliktu rāmi un piestiprinātu krēslu un ķēdes.

Garantija:

Mūsu dārza krēslu šūpolēm ar jumtu ir 1 gada garantija, kas attiecas uz visiem produkta defektiem vai problēmām. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

 

Biežāk uzdotie jautājumi:
Cik cilvēku var sēdēt vienlaicīgi šūpolēs?

Mūsu dārza krēslu šūpolēs ar jumtu var izmitināt līdz trim pieaugušajiem.

Vai montāža ir sarežģīta?

Salikšana ir vienkārša, ja komplektā ietilpst rāmis, krēsls un ķēdes. Vienkārši

Vai koksne ir iegūta no ilgtspējīgiem avotiem?

Jā, mūsu šūpoles ir izgatavotas no masīva FSC sertificēta Latvijas priedes koksnes, kas tiek iegūta no ilgtspējīgiem avotiem.

Kā rūpēties par šūpolēm?

Lai jūsu šūpoles izskatītos pēc iespējas labāk, iesakām tās pēc vajadzības noslaucīt ar mitru drānu. Izvairieties no skarbu ķīmisko vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt koksni.

 Vai nojume ir noņemama?

Nē, koka nojume nav noņemama. jo satur visu rāmi kopā.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.