Skip to content

Bērna kokosa un porolona matracis 160x80x10cm, “Tino”

180.00

Tino bērnu kokosa un porolona matracis ir izstrādāts, ņemot vērā jūsu bērna komfortu un atbalstu. Šis matracis ir izgatavots no kvalitatīviem materiāliem, tostarp kokvilnas vatelīna, porolona un 10 mm koka slāņa, un tas nodrošina mīkstu, bet atbalstošu gulēšanas virsmu. Ar kopējo biezumu 100 mm Tino matracis piedāvā ērtu un mierīgu miegu jūsu bērnam.

Papildus atbalstošajām īpašībām Tino matracis ir paredzēts arī izturībai. Koka slānis nodrošina papildu izturību un atbalstu, nodrošinot, ka jūsu bērns gadiem ilgi gūs mierīgu miegu. Latvijā ražotais matracis ir izgatavots rūpīgi un precīzi, izmantojot tikai labākos materiālus, lai nodrošinātu produkta ilgmūžību un komfortu.

SKU: EV_86621 Kategorijas: ,

Tino bērnu matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, tostarp kokvilnas vatelīna, porolona un 10 mm kokoss slāņa. Kokvilnas vatelīns ir pazīstams ar savu maigumu un elpojamību, savukārt Parlon putas nodrošina gulēšanai atbalstošu, taču mīkstu virsmu. Kokoss slānis piešķir matracim izturību un atbalstu, nodrošinot, ka matracis kalpos gadiem ilgi.

Kopšanas instrukcijas:
Lai jūsu Tino bērnu matracis būtu vislabākajā stāvoklī, iesakām to regulāri izvēdināt un ik pēc dažiem mēnešiem pagriezt. Ja nepieciešams, notīriet matraci ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli.

Garantija:
Bērnu matracim Tino ir 2 gadu garantija.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai Tino bērnu matracis ir piemērots visu vecumu cilvēkiem?
Jā, Tino bērnu matracis ir paredzēts visu vecumu bērniem.

Vai Tino bērnu matraci var izmantot uz jebkura gultas rāmja?
Jā, Tino bērnu matracis ir savietojams ar visiem standarta gultas rāmjiem.

Vai Tino bērnu matracis ir drošs manam bērnam?
Jā, Tino bērnu matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas.

Ieguldiet sava bērna miegā ar Tino bērnu matraci. Pasūtiet tūlīt un sniedziet savam bērnam atbalstošu un ērtu miegu, ko viņš ir pelnījis.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.