Skip to content

Cietais matracis 80*200 cm , biezums 90 mm. Holly

157.00

Mūsu “Holly Dreams” bērnu matracis ir īpaši izstrādāts mazajiem, un tam ir unikāls sastāvs, kas piedāvā perfektu atbalsta un komforta līdzsvaru. Šī matrača kopējais biezums ir 90 mm, un tajā ir 10 mm kokvilnas vatelīna slānis, kam seko trīs koka slāņi (katrs 20 mm) un trīs holofiber slāņi (20 mm, 20 mm un 10 mm).

Kokoss un hološķiedras kombinācija mūsu matracī nodrošina optimālu atbalstu un stingru gulēšanas virsmu, kas ir lieliski piemērota augošajiem bērniem. Hološķiedras slāņi nodrošina papildu komfortu un palīdz vienmērīgi sadalīt svaru, savukārt koka slāņi nodrošina izturību un stabilitāti, kas nepieciešama, lai bērna muskuļi un augošie kauli gūtu labu atbalstu miega laikā. Kokvilnas vatelīna slānis nodrošina pareizu ventilāciju, uzturot jūsu bērnam vēsu un komfortablu visas nakts garumā.

Mūsu “Holly Dreams” matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu jūsu bērnam vislabāko miega patvērumu. Cietā tekstūra nodrošina ideālu līdzsvaru starp tvirtumu un komfortu, veicinot veselīgu gulēšanas stāju un novēršot muguras sāpes. 80 x 200 cm izmērs ir lieliski piemērots bērniem, nodrošinot daudz vietas, lai izstieptos un labi izgulētos.

Matrača sastābs :
1. kokvilnas vatelīns.
2. Kokos 10 mm
3. Holofaibers 20 mm
4. kokos 20 mm
5. Holofilers 20 mm
6. kokos 10 mm

Biežāk uzdotie jautājumi par bērna matraci “Holly”:

Vai “Holly” matracis ir drošs bērniem?
Jā, “Holly” matracis ir īpaši izstrādāts bērniem un ir izgatavots no drošiem, augstas kvalitātes materiāliem, kas nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas.

Cik biezs ir “Holly” matracis?
“Holly” matracis ir 90 mm biezs, ar unikālu sastāvu, kas ietver kokvilnas vatelīna, koka un holofiber slāņus optimālam atbalstam un komfortam.

Kāds ir ieteicamais “Holly” matrača vecuma diapazons?
Matracis “Holly” ir piemērots visu vecumu bērniem, sākot no maziem bērniem līdz pusaudžiem. Tas nodrošina perfektu atbalsta un komforta līdzsvaru augošiem bērniem.

Vai “Holly” matraci var izmantot uz jebkura gultas rāmja?
Jā, “Holly” matracis ir paredzēts, lai ietilptu uz jebkura standarta izmēra gultas rāmja, kura izmērs ir 80×200 cm.

Vai “Holly” matracis ir viegli tīrāms?
Jā, “Holly” matracis ir aprīkots ar noņemamu pārvalku, kas ir mazgājams veļasmašīnā, padarot to viegli tīru un svaigu jūsu bērnam.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.