Skip to content

Mīkstais lateksa matracis 80x160x19 cm, “Eco”

230.00

Izbaudiet svētlaimīgu gulēšanas pieredzi ar Eco mīksto matraci. Šajā Latvijā ražotajā mīkstajā un ērtajā matracī ir porolons, vatelīna, kokoss slāņa, filca, pocket atsperes, spanbonda, lateksa un porolona slāņi, kas nodrošina atbalstu un amortizāciju mierīgam miegam. Matracis ir pimērots vcāku gājuma cilvēkiem kuriem nakst laikā sāp locītavas un ir spidiens kaulos, tad mīksts matracis palīdzēs noņemt šīs sāpes un spiedienu.  Kā arī jaunim cilvēkiem spēka gados, kuriem ir velme pēc mīksta matrača.

Specifikācijas:

  • Mīksta un ērta virsma
  • Porolons, vatelīna, kokoss slāņa, filca, pocket atsperes, spanbonda, lateksa un porolona slāņu kombinācija
  • 80×160 cm izmērs
  • Biezums 190 mm
  • Svars: 15 kg
SKU: 13637-1 Kategorijas: ,

Eco mīkstais matracis ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu. Šis Latvijā ražots matracis ir prasmīgi izstrādāts, izmantojot augstas kvalitātes materiālu kombināciju, tostarp porolonu, vatelīnu, kokosa slāni, filca, pocket atsperes bloku, spanbonda, lateksa, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un amortizāciju.

Šī matrača maigums ir lieliski piemērots ikvienam, kurš dod priekšroku polsterētākai gulēšanas virsmai. Tas atbilst jūsu ķermeņa formai, nodrošinot spiediena mazināšanu un samazinot kustību pārnesi, padarot to ideāli piemērotu pāriem, kuri vēlas netraucētu miegu. Papildus atbalstam šim matracim ir arī kokosa slānis, kas nodrošina lielisku atbalstu un ventilāciju. Kokoss slānis ir pazīstams ar savām dabiskajām antibakteriālajām un pretsēnīšu īpašībām, tāpēc tas ir lieliski piemērots cilvēkiem ar alerģijām vai astmu. Kā arī kokoss snidz stuingru un labu atbalstu ķermnim. Filca slānis pievieno papildu amortizācijas slāni, bet pocket slānis nodrošina atbalstu mugurai un samazina spiedienu uz gurniem un pleciem. Spanbonda slānis tiek izmantots kā barjera, lai novērstu putekļu un ērcīšu iekļūšanu matracī, savukārt lateksa slānis piešķir lielāku komfortu un atbalstu.

Lai uzturētu Eco mīksto matraci, pagrieziet to ik pēc 3-6 mēnešiem, lai novērstu nokarāšanos un nevienmērīgu nodilumu, un lai matracis atgūtu savu sākotnējo formu. Izšļakstīšanās gadījumā noslaukiet vietu ar tīru, mitru drānu un ļaujiet tai nožūt. Neizmantojiet matrača tīrīšanai spēcīgas ķimikālijas vai mazgāšanas līdzekļus, kā arī nepakļaujiet to tiešiem saules stariem vai karstumam.

Eco mīkstais matracim ir 2 gadu garantija, kas attiecas uz visiem ražošanas defektiem. Mēs stāvam aiz mūsu produkta kvalitātes un esam pārliecināti, ka jums patiks savs jaunais matracis. Ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar pirkumu, vienkārši sazinieties ar mums, un mēs vienosimies pa labāko risinājumu.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai Eco Soft matracis ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām vai astmu?

Jā, kokosa slānis matracī nodrošina dabiskas antibakteriālas un pretsēnīšu īpašības, padarot to lieliski piemērotu cilvēkiem ar alerģijām vai astmu.

Cik ilgi kalpos Eco mīkstais matracis?

Eco Soft matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, un tam ir 10-15 gadu litošanas laiks . Ar pienācīgu aprūpi tas var kalpot daudzus gadus.

Vai Eco Soft matracis ir pieejams citos izmēros?

Jā, Eco Soft matracis ir pieejams citos izmēros, visos kas ir strandarta izmēri.  Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, pārbaudiet mūsu vietni.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.