Skip to content
Izpārdošana!

Bērnu mīkstais matracis 80x200x13 cm , “Katarina D”

Original price was: €140.00.Current price is: €125.00.

Izbaudiet izcilu komfortu un atbalstu ar Katarina D mīksto matraci. Šim augstākās kvalitātes matracim ir 120 mm biezs porolona slānis, kas nodrošina mīkstu gulēšanas virsmu, kas pielāgojas jūsu ķermenim, lai nodrošinātu optimālu spiediena mazināšanu.

Katarina D mīkstais matracis, kura izmēri ir 80×200 cm un biezums 130 mm, ir lieliski piemēroti vienvietīgām gultām jebkurā guļamistabā. Izturīgā konstrukcija nodrošina, ka jūsu matracis izturēs laika pārbaudi, nodrošinot ērtu un mierīgu miegu nakti no nakts.

SKU: EV_78363 Kategorijas: , ,

Materiāli:
Parlon: augstas kvalitātes putu materiāls, kas pazīstams ar savu maigumu un atbalstu, nodrošinot mīkstu gulēšanas virsmu.

Apkopes instrukcijas

    • Ja nepieciešams, notīriet matraci ar maigu mazgāšanas līdzekli un mitru drānu
    • Apgrieziet matraci ik ​​pēc 3 mēnešiem, lai saglabātu vienmērīgu nodilumu

 Garantija:
Katarina D mīkstajam matracim ir 2 gadu ierobežota garantija, kas sedz visus ražošanas defektus vai materiālu problēmas. Mēs esam pārliecināti par mūsu produkta kvalitāti un esam apņēmušies nodrošināt klientu apmierinātību.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai es varu izmantot Katarina D mīksto matraci uz regulējama gultas rāmja?
Jā, matracis ir savietojams ar regulējamiem gultas rāmjiem, kā arī standarta gultas rāmjiem un pamatiem.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai matracis pēc izņemšanas pilnībā izplešas?
Matracim ir jāsasniedz pilns izmērs 24–48 stundu laikā pēc izņemšanas. Tomēr jūs joprojām varat gulēt uz tā dažu stundu laikā pēc atritināšanas.

Vai matracim ir gāzu izdalīšanās vai spēcīga smaka?
Katarina D mīkstajam matracim var būt viegla smarža pēc izņemšanas no iepakojuma, taču tai vajadzētu izzust dažu dienu laikā.

Vai Katarina D mīkstajam matracim ir nepieciešams matrača pārklājs ar gumiju?
Lai gan matrača aizsargs nav nepieciešams, tas ir ļoti ieteicams, lai pagarinātu matrača kalpošanas laiku un pasargātu to no traipiem un izšļakstījumiem.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.