Skip to content

Lēts mīkstais matracis 120x200x18 cm,”Super Bonell”

165.00

Super Bonell mīksto porolonu un atsperu matracim ir unikāla kompozīcija, kas apvieno porolonu, filcu un bonnel atsperu bloku, lai nodrošinātu mīkstu, tomēr atbalstošu virsmu, uz kuras jūsu ķermenis var atpūsties. Augšējā un apakšējā slānī ir augstas kvalitātes putas ar blīvumu 25 kg/m3, kas nodrošina amortizāciju un spiediena mazināšanu. Vidējais slānis sastāv no bonnel atsperu bloka, kas ir paredzēts, lai reaģētu uz jūsu ķermeņa kustībām un nodrošinātu optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu. Filca slānis virs bonnel atsperu bloka un matrača apakšā piešķir papildu komforta un atbalsta līmeni.

Sastāvs :

    1. Porolons 25kg/m3
    2. Filcs
    3. Bonnell atsperu bloks
    4. Filcs
    5. Porolons 25kg/m3

(nenoņem.pārvalks)

Super Bonell mīksto putu un atsperu matrača kopējais biezums ir 18 cm, un tas ir par pieņemamu cenu, bet izturīgs risinājums personām, kuras novērtē ērtu nakts miegu. Lai gan tas bieži tiek izmantots ekonomiskās klases matraču ražošanā hosteļiem un viesu namiem, šis matracis ir ideāli piemērots arī ikvienam, kas meklē kvalitatīvu gulēšanas virsmu, kas neprasīs pārāk lielas naudas iegūldījumus.

Bonnel atspere ir matračos izmantota spoļu sistēma, kas izgatavota no smilšu pulksteņa formas spolēm, kas ir savienotas viena ar otru ar spirālveida stiepli. Spolu forma ļauj tām neatkarīgi saspiest un paplašināties, nodrošinot mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa spiediena punktiem. Super Bonell mīksto putu un atsperu matracī bonnell atsperu bloks atrodas vidējā slānī, nodrošinot optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu ērtam nakts miegam.

Porolons:
Porolons ir sintētisks materiāls, ko parasti izmanto matračos, lai nodrošinātu amortizāciju un atbalstu. Super Bonell mīksto porolona un atsperu matracī izmantoto putu blīvums ir 25 kg/m3, nodrošinot mīkstu un atbalstošu virsmu, kas atbilst ķermeņa izliekumiem. Matrača augšējais un apakšējais slānis ir pārklāts ar putām, kas nodrošina papildu amortizācijas un spiediena mazināšanas slāni.

Filcs:

Filcs ir tekstilmateriāls, kas izgatavots no saspiestām šķiedrām, ko bieži izmanto matračos, lai pievienotu papildu amortizācijas un atbalsta slāni. Super Bonell mīksto porolona un atsperu matracī filcs tiek izmantots virs bonnell atsperu bloka un matrača apakšā, piešķirot miega virsmai papildu komforta un atbalsta līmeni.

Bieži uzdotie jautājumi:

Kāds ir Super Bonell mīksto porolona un atsperu matrača izmērs?

Super Bonell mīksto putu un atsperu matrača izmēri ir 120×200 cm, un tā biezums ir 18 cm. Bet ir pieejami arī citi izmēri kā 80×200, 90×200, 140×200,160×200,180×200 cm

Vai Super Bonell mīksto putu un atsperu matracis ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām?

Super Bonell mīkstais putu un atsperu matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un nesatur materiālus, kas izraisa alerģiju. Tomēr, ja jums ir īpašas bažas par alerģiju, vienmēr vislabāk ir konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu.

Vai Super Bonell mīksto putu un atsperu matracim ir garantija?

Jā, Super Bonell mīksto porolona un atsperu matracim ir ražotāja garantija, lai aizsargātu pret jebkādiem produkta defektiem vai problēmām.

Vai Super Bonell mīkstais putuplasta un atsperu matracis ir piemērots sānu gulēšanai?

Jā, Super Bonell mīkstais putu un atsperu matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu, padarot to par lielisku iespēju sānu gulētājiem. Porolona un filca slāņi nodrošina amortizāciju, savukārt bonnel atsperu bloks reaģē uz ķermeņa svaru un kustību.

Vai Super Bonell mīkstais atsperu matrača pārvalku var noņemt un mazgāt?

Nē, Super Bonell mīksto porolona un atsperu matrača pārvalks nav paredzēts noņemšanai vai mazgāšanai. Tomēr matraci var tīrīt ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli.

Ieguldiet Super Bonell mīksto putu un atsperu matracī jau šodien un izbaudiet nevainojamu komforta, atbalsta un pieejamības kombināciju. Ja jums ir kādi papildu jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.