Skip to content

Cietais kokosa matracis 120x200x19 cm, “Charli”

240.00

Charli cietais matracis nodrošina stingru gulēšanas virsmu, kas ir gan atbalstoša, gan ērta. Kokvilnas vatelīna, kokoss un pocket atsperu kombinācija rada matraci, kas viegli pielāgojas dažādām ķermeņa formām un nodrošina lielisku atbalstu mugurkaulam, nodrošinot ērtu un mierīgu miegu.

Matracis ir izgatavots, izmantojot piecus rūpīgi atlasītu materiālu slāņus, tostarp kokvilnas vatelīnu, kokoss un pocket atsperes. Kokvilnas vatelīns nodrošina dabisku siltumu, kas palīdz nomierināt saspringtos muskuļus un mazina sāpes. Kokoss slānis, kas iegūts no kokosriekstu palmas, piedāvā augstu stingrību, padarot to piemērotu ortopēdiskām vajadzībām. Tas ir lieliski piemērots arī bērniem, nodrošinot stingru virsmu, kas ļauj pareizi attīstīties mazuļa muskuļiem un skeletam.

Sastāvs:
1. Kokvilnas Vatelīns
2. Kokos 20 mm
3. Pocket atsperes
4. Kokos 20mm
5. Kokvilnas vatelīns

SKU: 13709 Kategorijas: ,

Kokvilnas vatelīns– īpaši silts un dabīgs materiāls.Matracis no kokvilnas vatelīna rada patīkamu siltumu, ko sniedz vilnas sastāvā esošās vielas. Kokvilnas vatelīns ir ārstniecisks efekts – tā labvēlīgi ietekmē saspringtus muskuļus un tās sildošais efekts mazina sāpes.

Kokos – tas ir dabīgs materiāls, kas iegūts no kokosa palmas. Matracim kokos siedz augstu stingrību, tāpēc tie piemēroti ortopēdiskām vajadzībām.ā arī ļoti piemērota zīdaiņu gultiņām. Matrača stingrā virsma ļauj pareizi attīstīties mazuļa skeletam un muskulatūrai.

Matrača pamatā tiek izmantots neatkarīgu atsperu bloks Pocket Spring, papildus no abām pusēm ir metāla rāmis. Šāda kombinācija dod punktveida atbalstu, viegli pielāgojas ķermeņa formām un atbalsta mugurkaulu dabiskā stāvoklī. Ja uz šāda matrača guļ divi cilvēki, viņi netraucē viens otram.

Biežāk uzdotie jautājumi par cieto matraci Charli:

Kāda veida guļamvirsmu piedāvā Charli cietais matracis?
Charli cietais matracis nodrošina stingru gulēšanas virsmu, kas ir gan atbalstoša, gan ērta. Kokvilnas vatelīna, kokoss un pocket atsperu kombinācija rada matraci, kas viegli pielāgojas dažādām ķermeņa formām un nodrošina lielisku atbalstu mugurkaulam, nodrošinot ērtu un mierīgu miegu.

Kādas ir kokvilnas vatelīna un kokosa izmantošanas priekšrocības matrača konstrukcijā?
Vatelīns nodrošina dabisku siltumu un ārstniecisku efektu, palīdzot nomierināt saspringtos muskuļus un mazināt sāpes. Kokoss ir dabisks materiāls, kas nodrošina augstu stingrību, padarot to par lielisku izvēli izmantošanai ortopēdiskajos matračos. Tas ir lieliski piemērots arī bērniem, nodrošinot stingru virsmu, kas veicina pareizu mazuļa muskuļu un skeleta attīstību.

Kāds ir paredzamais Charli cietā matrača kalpošanas laiks?
Charli cietais matracis ir izgatavots pēc visaugstākajiem standartiem, nodrošinot ilgmūžīgu un izturīgu matraci, kas nodrošinās ērtu miegu turpmākajiem gadiem. Paredzamais matrača kalpošanas laiks būs atkarīgs no tā, cik labi tas tiek kopts un lietots.

Vai matrača metāla rāmis padarīs gulēšanu neērtu vai trokšņainu?
Nē, matrača metāla karkass nav neērts vai trokšņains gulēšanai. Rāmis ir izstrādāts, lai sniegtu papildu atbalstu matracim un palīdz uzturēt to formā laika gaitā.

Vai Charli cietais matracis nodrošina kustību izolāciju, padarot to ideāli piemērotu pāriem?
Jā, Charli cietais matracis piedāvā kustību izolāciju, padarot to ideāli piemērotu pāriem. Neatkarīgo atsperu kabatas atsperu bloks viegli pielāgojas dažādām ķermeņa formām un nodrošina punktu atbalstu dažādām ķermeņa zonām, samazinot kustību pārnešanu.

 Vai matracis ir hipoalerģisks un piemērots tiem, kam ir alerģija vai jutīgums?
Jā, Charli cietais matracis ir hipoalerģisks un piemērots tiem, kam ir alerģija vai jutīgums. Matrača konstrukcijā izmantotie dabīgie materiāli, piemēram, kokvilnas vatelīns un kokosu, mazāk var izraisīt alerģisku reakciju nekā sintētiskie materiāli.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.