Skip to content
Izpārdošana!

Cietais kokosa matracis 120x200x23 cm,”Samba coco”

Original price was: €340.00.Current price is: €285.00.

Samba Coco cietajam matracim ir kokosa šķiedras slānis abās pusēs, pocket atsperu bloks un pārvalks, kas izgatavots no 100% poliestera auduma. Tas ir prasmīgi izgatavots Latvijā, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un prasmīgu meistarību.
Šis cietais matracis ir lieliski piemērots bērniem līdz pusaudžu vecumam un cilvēkiem ar muguras sāpēm, nodrošinot nepieciešamo atbalstu un stingrību, kas nepieciešama veselīgam miegam. Matrača izmēri ir 120×200 cm, un tā biezums 23 cm.
Samba Coco cietais matracis ir ciets, abpusējs matracis, kura abās pusēs ir kokos šķiedras slānis, kas nodrošina papildu atbalsta slāni un veicina veselīgu mugurkaula izliekumu. Matrača pārvalks ir izgatavots no 300g/m2 auduma, kas abās pusēs ir sašūts ar sinteponu (blīvums 300g/m2), nodrošinot mīkstu un polsterētu virsmu gulēšanai.
Samba Coco cietais matracis ir izgatavots no 100% poliestera auduma, nodrošinot mīkstu un ērtu virsmu, kuru ir viegli tīrīt un kopt. Tā izturīgā konstrukcija nodrošina, ka matracis nenoslīdēs un nenogrims, nodrošinot pastāvīgu atbalstu visas nakts garumā.

SAMBA KOKOSS
 ciets, divpusējs
 kokosa šķiedra no abām pusēm
 matrača pārvalks: audums 300g/m2, cauršūts ar sinteponu (blīvums 300g/m2) no abām pusēm
 augstums 230mm

SKU: 13544 Kategorijas: ,

100% poliestera audums: 
poliestera audums ir sintētisks tekstilmateriāls, kas pazīstams ar savu izturību, izturību un izturību pret savelšanos un nodilumu. To bieži izmanto gultas veļā un citos mājas tekstilizstrādājumos, jo tos ir viegli tīrīt un uzturēt. Šajā matracī izmantotais 100% poliestera audums nodrošina mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu, padarot to par lielisku izvēli kvalitatīvam miegam.

Pocket atsperes: 
Pocket atspere ir matrača atsperes veids, kas sastāv no atsevišķām metāla spolēm, kas ir ievietotas auduma kabatās. Katra atspere ir neatkarīga un kustas atsevišķi no pārējām atsperēm, nodrošinot mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa dabiskajiem izliekumiem. Pocket atsperes parasti izmanto matračos, lai nodrošinātu atbalstu un novērstu kustību pārnešanu, padarot tās par ideālu izvēli pāriem, kas guļ kopā. Tie arī palīdz veicināt veselīgu mugurkaula izliekumu un samazina muguras sāpju risku.

Porolons:
Porolons ir putu veids, ko parasti izmanto matračos kā komforta slāni, nodrošinot mīkstu un polsterētu virsmu gulēšanai. To ražo, sajaucot ķīmiskas vielas un paplašinātājus. Iegūtās putas ir vieglas, mīkstas un ar labām izolācijas īpašībām. To bieži izmanto kopā ar citiem materiāliem, lai nodrošinātu dažāda līmeņa atbalstu un komfortu.

Kokosa slānis
kokosa slānis ir dabīgu kokosriekstu šķiedru slānis, ko dažos matračos izmanto kā atbalsta slāni. Kokosriekstu šķiedra ir pazīstama ar savu izturību un elastību, padarot to par ideālu materiālu izmantošanai matračos. Tas nodrošina papildu atbalsta slāni un veicina veselīgu mugurkaula izliekšanu, pielāgojoties ķermeņa dabiskajām līknēm. Turklāt kokosriekstu šķiedra ir dabiski elpojoša un palīdz regulēt temperatūru, saglabājot matraci vēsu un ērtu miega laikā.

Bieži uzdotie jautājumi par Samba Coco cieto matraci:

No kā ir izgatavots Samba Coco cietais matracis?
Samba Coco cietajam matracim ir kokosa šķiedras slānis abās pusēs, pocket atsperu bloks un pārvalks, kas izgatavots no 100% poliestera auduma. Tas ir prasmīgi izgatavots Latvijā, izmantojot augstas kvalitātes materiālus un prasmīgu meistarību.

Kam Samba Coco cietais matracis ir vispiemērotākais?
Samba Coco cietais matracis ir vislabāk piemērots bērniem līdz pusaudžu vecumam un tiem, kas cieš no muguras sāpēm. Tas nodrošina nepieciešamo atbalstu un tvirtumu, kas nepieciešams veselīgam miegam, veicinot veselīgu mugurkaula izliekumu un samazinot muguras sāpju risku.

Kāds ir Samba Coco cietā matrača augstums?
Coco cietā matrača augstums ir 230 mm, nodrošinot izturīgu un paaugstinātu guļamvirsmu, kas ir lieliski piemērota tiem, kas dod priekšroku masīvākai guļamvirsmai.

Kas ir pocket atspere un kā tā dod labumu Samba Coco cietajam matracim?
Pocket atspere ir matrača atsperes veids, kas sastāv no atsevišķām metāla spolēm, kas ir ievietotas auduma kabatās. Katra atspere ir neatkarīga un kustas atsevišķi no pārējām atsperēm, nodrošinot mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa dabiskajiem izliekumiem. Pocket atsperes parasti izmanto matračos, lai nodrošinātu atbalstu un novērstu kustību pārnešanu, padarot tās par ideālu izvēli pāriem, kas guļ kopā. Tie arī palīdz veicināt veselīgu mugurkaula izliekumu un samazina muguras sāpju risku

Kā tiek izgatavots Samba Coco cietais matracis?
Samba Coco cietajam matracim ir pocket atsperu bloks, kas ir pastiprināts ar metāla rāmi no abām pusēm gar matrača perimetru, nodrošinot papildu stabilitāti un izturību. Pocket atsperes abās pusēs ir ielīmētas ar spandbond, nodrošinot, ka tās paliek vietā un nodrošina konsekventu atbalstu visu nakti.

Vai Samba Coco cietais matracis ir viegli kopjams?
Jā, Samba Coco cieto matraci ir viegli kopt, pateicoties tā izturīgajai konstrukcijai un augstas kvalitātes materiāliem. Ja nepieciešams, vienkārši notīriet matrača pārvalku ar mitru sūkli.

Vai Samba Coco cietais matracis ir ražots Latvijā?
Jā, Samba Coco cieto matraci Latvijā ar lepnumu ražo prasmīgi amatnieki, kas pazīstami ar savu apņemšanos nodrošināt kvalitāti un izturību.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.