Skip to content

Cietais kokosa un lateksa matracis 120x200cm, biezums 22 cm “Juliet”

330.00

Vai meklējat cietu matraci, kas piedāvā perfektu komforta un atbalsta līdzsvaru? Nemeklējiet tālāk par “Juliet” – cieto matraci, kas radīts, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un izcilu komfortu mierīgam nakts miegam. šo matraci var iegādāties standarta izmēros, gan izgatvot pēc klienta izmēriem- garumu un platumu. 

Cietais matracis “Juliet Dreams” ir ražots Latvijā no augstākās kvalitātes materiāliem, un tam ir unikāla kompozīcija, kas ietver lateksa, kokosu un pocket atsperu kārtas. Šī matrača kopējais biezums ir 220 mm, un tam ir 20 mm lateksa slānis, kam seko divi koka slāņi (katra 20 mm), pocket atsperu slānis un vēl viens koka slānis (20 mm) un pēdējais lateksa slānis (20 mm). ).

Lateksa izmantošana “Juliet Dreams” matracī nodrošina plīša sajūtu, kas atbilst jūsu ķermenim, nodrošinot izcilu spiediena mazināšanu jūsu muskuļiem un locītavām. Pocket atsperes nodrošina optimālu atbalstu katrai ķermeņa daļai, nodrošinot vislabāko iespējamo gulēšanas stāju. Kokoss slāņi nodrošina stingrību un stabilu guļas virsmu, kas nepieciešama, lai kalpotu gadiem ilgi.

Matrača sastāvs:
1.Lateks 20 mm
2. kokos 20 mm
3. Pocket atsperes
4. kokos 20 mm
5. Lateks 20 mm

Cietais matracis “Juliet” piedāvā perfektu stingrības un komforta līdzsvaru, veicinot veselīgu gulēšanas stāju un novēršot muguras sāpes. 120×200 cm izmērs ir daudzpusīgs un var ietilpt jebkurā guļamistabas telpā, padarot to par perfektu izvēli jebkuram pieaugušajam.

Ieguldiet “Juliet Dreams” cietajā matracī jau šodien un izbaudiet nepārspējamu komfortu un atbalstu. Mūsu matracis ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu maksimālu miega pieredzi, ar unikālu sastāvu, kas ir gan izturīgs, gan ērts. Pasūti tagad un izbaudi labāko miegu savā dzīvē!

Latekss ir putu veids, kas ir pazīstams ar spēju pielāgoties ķermeņa formai, vienmērīgi sadalot svaru pa matrača virsmu. Tas var nodrošināt izcilu ķermeņa spiediena mazināšanu, un to bieži izmanto matračos, lai palīdzētu mazināt sāpes un diskomfortu. Latekss ir arī dabiski elpojošs un izturīgs pret alergēniem, padarot to par lielisku izvēli tiem, kam ir alerģija vai jutīgums.

Pocket atsperes ir atsperu sistēmas veids, ko izmanto matračos. Šajā sistēmā katra atspere ir atsevišķi ietīta auduma kabatā, ļaujot tām kustēties neatkarīgi un pielāgoties korpusa formai. Tas nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, palīdzot mazināt spiediena punktus un samazināt kustību pārnesi.

Kokoss: Dažos matračos tiek izmantots kokoss, lai nodrošinātu papildu atbalstu un izturību. Kokoss slāņi matracī “Juliet” nodrošina stabilu pamatu, padarot to par ideālu izvēli personām, kurām nepieciešama cieta gulēšanas virsma.
Papildus šīm sastāvdaļām “Juliet Dreams” matracis ietver arī kokosa slāni, kas attiecas uz kokosriekstu kokosšķiedru. Kokosu matračos bieži izmanto kā dabisku, videi draudzīgu alternatīvu sintētiskiem materiāliem. Tas ir izgatavots no kokosriekstu sēnalu šķiedrām un nodrošina matracim papildu stingrību un elpojamīb.

Ieguldiet “Juliet Dreams” cietajā matracī jau šodien un izbaudiet izcilu miega kvalitāti un komfortu. Ar savu unikālo sastāvu un augstas kvalitātes materiāliem tas noteikti nodrošinās mierīgu un atjaunojošu nakts miegu daudzus gadus.

Biežāk uzdotie jautājumi par cieto matraci “Juliet”:

Kāda ir ieteicamā gulēšanas pozīcija “Juliet” cietajam matracim?

Cietais matracis “Juliet” ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un komfortu jebkurā gulēšanas stāvoklī, ieskaitot guļus uz muguras, sāniem un vēderu.

Vai “Juliet” cietais matracis ir drošs cilvēkiem ar alerģijām vai astmu?

Jā, cietais matracis “Juliet Dreams” ir izgatavots no drošiem, augstas kvalitātes materiāliem, kas ir brīvi no alergēniem un kaitīgām ķīmiskām vielām.

Cik biezs ir cietais matracis “Juliet”?

Cietā matrača “Juliet” kopējais biezums ir 220 mm, ar unikālu sastāvu, kas ietver lateksa, pocket atsperu un kokosa slāņus.

Vai “Juliet” cieto matraci var izmantot uz jebkura gultas rāmja?

Jā, cietais matracis “Juliet” ir veidots tā, lai ietilptu uz jebkura standarta izmēra gultas rāmja, kura izmērs ir 120×200 cm.

Kā es varu nodrošināt, ka mans “Juliet” cietais matracis kalpos gadiem ilgi?

Lai nodrošinātu sava “Juliet” cietā matrača ilgmūžību, iesakām to regulāri (vismaz reizi sešos mēnešos) pagriezt, lai vienmērīgi sadalītu nodilumu. Mēs arī iesakām izmantot matrača pārklāju ar gumiju, lai novērstu traipus.

Vai cietais matracis “Juliet” ir videi draudzīgs?

Jā, cietais matracis “Juliet” ir izgatavots no videi draudzīgiem materiāliem, tostarp kokosiem un lateksa. Šie materiāli ir dabiski iegūti un piedāvā videi draudzīgu alternatīvu sintētiskiem materiāliem.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.