Skip to content
Izpārdošana!

Cietais kokosa matracis 120x200x19 cm “Relax Coco”

Original price was: €270.00.Current price is: €240.00.

Šis cietais matracis ir lieliski piemērots tiem, kas cieš no muguras sāpēm vai idiāli piemērots bērniem.
Relax Coco cietais matracis, ko prasmīgi izstrādājuši kvalificēti amatnieki Latvijā, kas pazīstami ar savu apņemšanos nodrošināt kvalitāti un izturību. Šis cietais matracis ir lieliska izvēle tiem, kas novērtē atbalstu un stingrību. Šis cietais matracis, kura izmērs ir 120 x 200 cm un biezums ir 19 cm, piedāvā pietiekami daudz vietas, lai izstieptos un atpūstos, nodrošinot relaksējošu un kvalitatīvu miegu.

Relax Coco cietais matracis ir izgatavots ar unikālu augsta blīvuma porolonu, dabīgā kokosu un pockt atsperu kombināciju, kas nodrošina ideālu komforta un atbalsta līdzsvaru. Porolona, kuru blīvums ir 28 kg/m3, piedāvā atbalstošu pamatni, kas vienmērīgi sadala svaru, novēršot spiediena punktus, kas rada diskomfortu. Dabīgais kokosa slānis, kas iestiprināts starp diviem porolona slāņiem, nodrošina izturīgu pamatu, kas nodrošina matrača formas saglabāšanu un kalpo gadiem ilgi. Pocket atsperes, kas stratēģiski novietotas matracī, nodrošina papildu atbalstu ķermeņa dabiskajiem izliekumiem, novēršot mugurkaula novirzes un veicinot veselīgu stāju.

Matrača sastāvs:
1.Porolons 28 kg/m3
2.Kokos
3. Pocket atsperes
4. Kokos
5. Porolons 28 kg /m3

SKU: EV_25497 Kategorijas: ,

Augsta blīvuma porolons ir putu veids, kas ir blīvāks un kam ir lielāks svars uz kubikmetru nekā tradicionālajām porolonam. Tas ir izgatavots, sajaucot ķīmiskas vielas un paplašinātājus, kas rada blīvu, šūnai līdzīgu struktūru, kas nodrošina stingrāku un atbalstošāku pamatu. Matračos parasti izmanto augsta blīvuma porolonu, lai nodrošinātu stabilu un izturīgu pamatu, kas vienmērīgi sadala ķermeņa svaru un samazina spiediena punktus.

Pocket atsperes ir atsevišķas metāla spoles, kas ir ievietotas auduma vai auduma pocket un izkārtotas režģa veidā matracī. Katra atspere ir neatkarīga, kas nozīmē, ka tās pārvietojas atsevišķi viena no otras, nodrošinot mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa dabiskajiem izliekumiem. Pocket atsperes palīdz novērst kustību pārnešanu, kas nozīmē, ka, kad viens cilvēks kustas, otrs to mazāk sajutīs. Tie piedāvā arī lielāku komfortu un atbalstu, jo pielāgojas katras ķermeņa daļas individuālajam svaram un spiedienam, veicinot veselīgu mugurkaula izlīdzināšanu un samazinot muguras sāpju risku. Turklāt kabatas atsperes nodrošina labāku gaisa cirkulāciju, kas palīdz regulēt temperatūru un samazina pārkaršanas risku miega laikā.

Bieži uzdotie jautājumi par “Relax Coco” cieto matraci:

Kāds ir “Relax Coco” cietā matrača izmērs?
Cietā matrača “Relax Coco” izmēri ir 120 x 200 cm, tāpēc tas ir lieliska izvēle personām un pāriem, kuriem nepieciešama pietiekami daudz vietas, lai izstieptos un atpūstos. Bet ir piejami arī citi izmēri kā 80×200,90×200,140×200,160×200 un 180×200 cm

Kāds ir “Relax Coco” cietā matrača biezums?
“Relax Coco” cietais matracis ir 19 cm biezs, nodrošinot izturīgu un atbalstošu pamatu mierīgam un kvalitatīvam nakts miegam.

Kāds ir “Relax Coco” cietā matrača sastāvs?
“Relax Coco” cietais matracis ir izgatavots ar unikālu augsta blīvuma porolona, dabīgā kokosa un pocket atsperu kombināciju, kas rada ideālu komforta un atbalsta līdzsvaru.

 Vai “Relax Coco” cietais matracis ir ražots Latvijā?
Jā, cieto matraci “Relax Coco” Latvijā ar lepnumu ražo prasmīgi amatnieki, kas pazīstami ar apņemšanos nodrošināt kvalitāti un izturību.

Kas ir augsta blīvuma porolons un kāpēc tās tiek izmantotas “Relax Coco” cietajā matracī?
Augsta blīvuma porolons ir putu veids, kas ir blīvāks un kam ir lielāks svars uz kubikmetru nekā tradicionālajām porolonam. To izmanto “Relax Coco” cietajā matracī, lai nodrošinātu atbalstošu pamatni, kas vienmērīgi sadala svaru un samazina spiediena punktus.

Kas ir pocket atsperes un kāpēc tās tiek izmantotas “Relax Coco” cietajā matracī?
Pockt atsperes ir atsevišķas metāla spoles, kas ir ievietotas auduma vai auduma kabatās un izkārtotas režģveida formā matracī. Tie tiek izmantoti “Relax Coco” cietajā matracī, lai nodrošinātu mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa dabiskajiem izliekumiem un veicinātu veselīgu mugurkaula izlīdzināšanu.

Vai “Relax Coco” cietais matracis ir piemērots cilvēkiem kas cieš no  muguras sāpēm?
Jā, “Relax Coco” cietais matracis ir lieliska izvēle tiem, kas cieš no muguras sāpēm, jo ​​tā izturīgā konstrukcija nodrošina, ka matracis nenoslīdēs un nenogrims, nodrošinot konsekventu atbalstu visas nakts garumā.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.