Skip to content

Cietais kokosa matracis 120×200×22 cm,“Tango Koko plus”

235.00

Matrača vienā pusē ir kokosa slānis un auduma pārvalks, kas ir izšūts ar porolonu (20 mm vienā pusē un 5 mm otrā pusē). Matracis ir veidots ar pocket atsperēm, katra ar augstumu 180 mm un stieples diametru 1,8 mm, nodrošinot mērķtiecīgu atbalstu tur, kur tas visvairāk nepieciešams.
Turklāt matracis ir pastiprināts ar metāla rāmi (9mm*2,5mm) abās pusēs gar matrača perimetru, padarot to īpaši izturīgu. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, savukārt abām atsperu bloka pusēm tiek izmantots stingrs filcs (blīvums 500 g/m2).
Tango Koko Plus audums ir izgatavots no 100% poliestera, kas ir ne tikai mīksts uz tausti, bet arī viegli tīrāms un kopjams.

TANGO COCO
*ciets, vienpusējs
*Porolons 20mm
*kokosa slānis
*Flilc
*Pocket atsperes
*porolons 5 mm

100% poliestera audums – Šis ir auduma veids, kas izgatavots no sintētiskām poliestera šķiedrām. Poliesters ir pazīstams ar savu izturību, kā arī izturību pret savelšanos, saraušanos un izbalēšanu. Turklāt poliesteru bieži izmanto gultas izstrādājumos, piemēram, matračos, jo to ir viegli tīrīt un uzturēt.

Pocket atsperes — pocket atspere ir atsperu sistēmas veids, ko parasti izmanto matračos. Katra atspere atrodas atsevišķā auduma kabatā, kas ļauj tām pārvietoties neatkarīgi viena no otras. Tas var palīdzēt samazināt kustību pārnešanu starp partneriem un sniegt mērķtiecīgu atbalstu tur, kur tas visvairāk nepieciešams.

Porolons – tas ir putu veids, kas izgatavots no poliuretāna, polimēra, ko parasti izmanto daudzos mājsaimniecības izstrādājumos. Poliuretāna putas bieži izmanto matračos kā virskārtu, lai nodrošinātu papildu amortizāciju un komfortu. Tas ir pazīstams ar spēju pielāgoties ķermenim, kas var palīdzēt mazināt spiediena punktus.

Kokoss slānis – kokoss slānis ir dabīgu kokosriekstu šķiedru slānis, ko parasti izmanto matračos. Šķiedras ir pazīstamas ar savām elpojošām un mitrumu izvadošajām īpašībām, kas var palīdzēt uzturēt vēsumu un komfortu miega laikā. Turklāt kokosriekstu slāņi bieži tiek izmantoti matračos, lai nodrošinātu papildu atbalstu un stingrību.

Biežāk uzdotie jautājumi par Tango koko Plus matraci: 

Kāds ir Tango Koko Plus matrača stingrības līmenis?
Tango Koko Plus matracis ir ciets vienpusējs matracis, kas paredzēts, lai nodrošinātu stingru gulēšanas virsmu. Tam ir kabatas atsperu, kokosa slāņa un poliuretāna putu kombinācija, kas darbojas kopā, lai nodrošinātu mērķtiecīgu atbalstu un komfortu.

Vai Tango Koko Plus matracis ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?
Jā, Tango Koko Plus matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu atbalstu un komfortu visās gulēšanas pozīcijās. Materiālu un komponentu kombinācija, tostarp pocket atsperes un kokosa slānis, nodrošina, ka matracis nodrošina mērķtiecīgu atbalstu un stingrību tur, kur tas visvairāk nepieciešams.

Vai Tango Koko Plus matracis ir viegli tīrāms un kopjams?
Jā, Tango Koko Plus matracis ir viegli tīrāms un kopjams. Auduma pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera, kas ir ne tikai mīksts uz tausti, bet arī viegli tīrāms. Turklāt visus traipus varat notīrīt ar maigu mazgāšanas līdzekli un ūdeni, taču izvairieties no skarbu ķimikāliju lietošanas vai matrača iegremdēšanas ūdenī.

Vai Tango Koko Plus matracim ir garantija?
Jā, Tango Koko Plus matracim ir garantija, kas sedz visus ražošanas defektus.

Vai Tango Koko Plus matracis ir izturīgs?
Jā, Tango Koko Plus matracis ir veidots tā, lai tas būtu izturīgs un ilgmūžīgs. Tam ir metāla rāmis (9 mm*2,5 mm) abās pusēs gar matrača perimetru, kas padara to īpaši izturīgu un izturīgu. Turklāt materiālu un komponentu kombinācija, tostarp pocket atsperes un kokosa slānis, nodrošina, ka matracis sniegs pastāvīgu atbalstu un komfortu turpmākajos gados.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.