Skip to content

Cietais HR putu matracis+ kokosa virsmatracis 120x200x27cm,Twist Coco

335.00

Twist Coco cietais matracis ir vienpusējs matracis ar iebūvētu kokos virsmatraci, kas nodrošina papildu stingrības un komforta slāni. Matrača konstrukcijā izmantoti pieci rūpīgi atlasītu materiālu slāņi, tostarp HR putas, filcs, pocket atsperes un metāla rāmis, kas nodrošina lielisku atbalstu mugurkaulam un nodrošina ērtu un kvalitatīvu miegu.

Kokosa virsmatracis ir stingrs un ciets, nodrošinot papildu atbalstu un komfortu miegam. Neatkarīgo pocket atsperu bloks viegli pielāgojas ķermeņa formām un nodrošina punktu atbalstu, nodrošinot mugurkaula atbalstu dabiskā stāvoklī. Metāla rāmis abās pusēs nodrošina papildu atbalstu, nodrošinot, ka, ja divi cilvēki guļ uz matrača, viņi netraucēs viens otram.

Sastāvs:
1.Kokosa Virmatracis / Stingrs, ciets/
2.HR putas
3.Filcs
5.Pocketa atsperes+metāla rāmis
6.Filcs

Kokosa virsmatracis: 
Kokosa virsmatracis ir stingrs un ciets slānis, kas izgatavots no kokosriekstu šķiedrām. Tas nodrošina papildu atbalsta un komforta slāni kvalitatīvam miegam.

HR Foam:
HR putas jeb augstas noturības putas ir augsta blīvuma putas, kas paredzētas, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un atbalstošu virsmu.

Filcs: 
Filcs ir tekstilmateriāls, kas izgatavots no dabīgām šķiedrām, piemēram, vilnas vai sintētiskām šķiedrām. To bieži izmanto kā amortizācijas materiālu matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu papildu komfortu un atbalstu.

Pockt atsperes: 
Pocket atsperes ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Šīs kabatas ļauj atsperēm kustēties neatkarīgi, nodrošinot punktu atbalstu dažādām ķermeņa zonām. Rezultāts ir matracis, kas viegli pielāgojas dažādām ķermeņa formām un nodrošina lielisku atbalstu mugurkaulam, nodrošinot ērtu un labu miegu.

Metāla rāmis: 
Metāla rāmis ir konstrukcijas sastāvdaļa, ko bieži izmanto matraču konstrukcijā. Metāla rāmis sniedz papildu atbalstu matracim un palīdz uzturēt to formā laika gaitā. Tas ir īpaši noderīgs lielāku matraču konstrukcijā, jo tas palīdz novērst nokarāšanos un nodrošina, ka matracis ir ērts un atbalstošs daudzus gadus.Un metāla rāmis nekādā veidā netraucē nakts miegu.

Kādi ir biežāk uzdotie jautājumi:

Kāds ir Twist Coco cietā matrača ar kokos virsmatrača biezumu?
Twist Coco cietais matracis ar kokosa virsmatraci ir 120×200 cm liels un 270 mm biezs, nodrošinot pietiekami daudz vietas un atbalstu ērtam un mierīgam miegam.

No kā ir izgatavots kokosa virsmatracis?
Kokosa virsmatracis ir izgatavots no stingrām un cietām kokosriekstu šķiedrām, nodrošinot papildu atbalsta slāni un komfortu mierīgam miegam.

Kas ir HR putas, un kā tas labvēlīgi ietekmē matrača konstrukciju?
HR putas jeb augstas elastības putas ir augsta blīvuma putas, kas paredzētas, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un atbalstošu virsmu.

Kāds labums no filca izmantošanas matrača konstrukcijā?
Filcs ir tekstilmateriāls, kas izgatavots no dabīgām šķiedrām, piemēram, vilnas vai sintētiskām šķiedrām. To bieži izmanto kā amortizācijas materiālu matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu papildu komfortu un atbalstu.

Kāds ir metāla rāmja mērķis matrača konstrukcijā?
Metāla rāmis ir konstrukcijas sastāvdaļa, kas sniedz papildu atbalstu matracim, palīdzot tam saglabāt formu laika gaitā. Tas ir īpaši noderīgs lielāku matraču konstrukcijā, jo tas palīdz novērst nokarāšanos un nodrošina, ka matracis ir ērts un atbalstošs daudzus gadus.

Vai Twist Coco cietais matracis ar kokosa virsmatraci ir hipoalerģisks?
Jā, Twist Coco cietais matracis ar kokosa virsmatraci ir hipoalerģisks un piemērots tiem, kam ir alerģija vai jutīgums.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.