Skip to content
Izpārdošana!

Ciets kokosa matracis 120x200x25 cm “Air Active”

Original price was: €560.00.Current price is: €350.00.

Air Active cietais matracis ir ideāls risinājums tiem, kas dod priekšroku cietai un atbalstošai gulēšanas virsmai.
Matracis ir 120 x 200 cm liels un 25 cm biezs, nodrošinot pietiekami daudz vietas un atbalstu ērtai gulēšanai. Matracis ir izgatavots, izmantojot piecus rūpīgi atlasītu materiālu slāņus, tostarp porolonu, kokosu, 7 zonu pocket atsperes un air putas. 7 zonu pocket atsperes nodrošina lielisku atbalstu ķermenim un nodrošina ērtu un kvalitatīvu miegu. Kokosa slāņi nodrošina papildu atbalstu un veicina pareizu mugurkaula izliekumu.
Air Active cietais matracis ir arī ideāla izvēle bērniem. Matracis ir ražots Latvijā un radīts, lai nodrošinātu ērtu un drošu gulēšanas vidi bērniem. 7 zonu pocket atsperes nodrošina lielisku atbalstu augošam ķermenim, veicinot pareizu mugurkaula izlikumu un nodrošinot mierīgu miegu.

Sastāvs:
1. Air putas
2. kokoss
3. 7-zonu pocket atsperes
4. kokoss
5. Air putas

Lai palīdzētu jums labāk izprast Air Active cietā matrača materiālus un sastāvdaļas:

Air putas:
Air putas ir augstas kvalitātes putu materiāls, kas ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu elpošanu, saglabājot vēsumu un komfortu visas nakts garumā. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu virsmu mierīgam miegam.

Kokos:
Kokosriekstu šķiedras ir dabisks materiāls, ko bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu papildu atbalstu un veicinātu pareizu mugurkaula izliekumu. Kokosa slāņi Air Active cietajā matracī nodrošina lielisku atbalstu ķermenim, nodrošinot ērtu un mierīgu miegu.

7 zonu pocket atsperes:
7 zonu pocket atsperes ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Šīs kabatas ļauj atsperēm kustēties neatkarīgi, nodrošinot punktu atbalstu dažādām ķermeņa zonām. 7 zonu dizains nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un kvalitatīvu miegu.

Biežāk uzdotie jautājumi par Air Activ cieto matraci: 

Kas ir Air putas, un kādas ir tās priekšrocības matrača konstrukcijai?
Air putas ir augstas kvalitātes putu materiāls, kas ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu elpošanu, saglabājot vēsumu un komfortu visas nakts garumā. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu virsmu mierīgam miegam.

Kāds ir Air Active cietā matrača kokosa slāņu mērķis?
Air Active cietais matrača kokosa slānis nodrošina papildu atbalstu un veicina pareizu mugurkaula izliekumu. Kokosa šķiedras ir dabisks materiāls, ko bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu ērtu un labu nakts miegu.

Kas ir 7 zonu kabatas atsperes, un kā tās ietekmē matrača konstrukciju?
7 zonu kabatas atsperes ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Šīs kabatas ļauj atsperēm kustēties neatkarīgi, nodrošinot punktu atbalstu dažādām ķermeņa zonām. 7 zonu dizains nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un mierīgu miegu.

Vai Air Active cietais matracis ir piemērots bērniem?
Jā, Air Active cietais matracis ir ideāla izvēle bērniem. Matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu ērtu un drošu gulēšanas vidi bērniem, ar 7 zonu pocket atsperēm, kas nodrošina lielisku atbalstu augošam ķermenim.

Vai Air Active cietais matracis ir ražots Latvijā?
Jā, Air Active Hard Matracis ir ražots Latvijā, nodrošinot kvalitatīvu konstrukciju un materiālus.

Vai Air Active cietais matracis ir hipoalerģisks?
Jā, Air Active cietais matracis ir hipoalerģisks un piemērots tiem, kam ir alerģija vai jutīgums.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.