Skip to content

Ortopēdiskais kokosa un lateksa matracis 120x200x23 cm “Foxtrot Exstra”

400.00

Matracis ir 120×200 cm liels un 23 cm biezs, nodrošinot pietiekami daudz vietas un atbalstu ērtai gulēšanai. Matracis ir izgatavots, izmantojot sešus rūpīgi atlasītu materiālu slāņus, tostarp kokvilnas vatelīnu, kokos, lateksu un pocket atsperes. Pocket atsperes nodrošina lielisku atbalstu ķermenim, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un mierīgu miegu.
Matrača kokosa slāņi nodrošina papildu atbalstu un veicina pareizu mugurkaula izliekumu, savukārt lateksa slāņi nodrošina mīkstu un ērtu virsmu mierīgam miegam. Kokvilnas vatelīna slānis ir dabīgs materiāls, kas nodrošina papildu komfortu un atbalstu.

Latvijā ražots matracis
Matrača sastāvs:
1. Kokvilnas vatelīns
2. kokos 20 mm
3. Lateks 20 mm
4. pocket atsperes
5. kokos 20 mm
6. lateks 20 mm

Kokvilnas vatelīns: 
Kokvilnas vatelīns ir dabisks materiāls, kas nodrošina papildu komfortu un atbalstu matracī. To bieži izmanto, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu.

Kokoss: 
Matrača kokosa slānis nodrošina papildu atbalstu un veicina pareizu mugurkaula izliekumu. Tas ir dabisks materiāls, ko bieži izmanto matrača konstrukcijā tā atbalsta un stingrību īpašību dēļ.

Latekss: 
Latekss ir augstas kvalitātes materiāls, kas paredzēts, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu virsmu kvalitatīvam miegam.

Pocket atsperes
Pocket atsperes ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Šīs kabatas ļauj atsperēm kustēties neatkarīgi, nodrošinot punktu atbalstu dažādām ķermeņa zonām. Kabatas atsperes dizains nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un mierīgu miegu.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

No kā izgatavots Foxtrot īpaši cietais un cietais matracis?
Foxtrot īpaši cietais un cietais matracis ir izgatavots no kokvilnas vatelīna, kokosa, lateksa un pocket atsperēm. Šie materiāli nodrošina stingru un atbalstošu gulēšanas virsmu, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un mierīgu miegu.

Kādas ir lateksa priekšrocības matracī?
Latekss ir augstas kvalitātes materiāls, kas paredzēts, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu virsmu kvalitatīvam miegam.

Kas ir kokvilnas vatelīns, un kā tas dod labumu matrača konstrukcijai?
Vatelīns ir dabisks materiāls, kas nodrošina papildu komfortu un atbalstu matracī. To bieži izmanto, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu.

Vai Foxtrot īpaši cietais un cietais matracis ir piemērots cilvēkiem ar muguras sāpēm?
Jā, Foxtrot īpaši cietais un cietais matracis ir ideāla izvēle cilvēkiem ar muguras sāpēm. Stingrā un atbalstošā gulēšanas virsma veicina pareizu mugurkaula izlikumu un var palīdzēt mazināt muguras sāpes.

Vai Foxtrot īpaši cietais un cietais matracis ir ražots Latvijā?
Jā, Foxtrot Extra Hard and Firm Matracis ir ražots Latvijā, nodrošinot kvalitatīvu konstrukciju un materiālus.

Vai Foxtrot īpaši cietais un cietais matracis ir hipoalerģisks?
Jā, Foxtrot īpaši cietais un cietais matracis ir hipoalerģisks un piemērots tiem, kam ir alerģija vai jutīgums.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.