Skip to content

Kokosa un porolona matracis 120x200x19 cm, “Bravo”

260.00

Matracis ir 120×200 cm liels un 190 mm biezs, nodrošinot pietiekami daudz vietas un atbalstu ērtai gulēšanai. Viena matrača puse ir izgatavota ar kokvilnas vatelīnu un kokosu, nodrošinot cietu gulēšanas virsmu. Otra puse izgatavota no porolona, nodrošinot mīkstu gulēšanas virsmu. Pocket atsperu bloks nodrošina lielisku atbalstu ķermenim, nodrošinot pareizu mugurkaula izlīdzināšanu un ērtu un kvalitatīvu miegu.

Matrača sastāvs:
1. kokvilnas vatelīns ( no šīs puses ciets matracis)
2. kokos 20 mm
3. pocket atsperes
4. Porolons ( no šīs puses mīksts matracis)

SKU: EV_88876 Kategorijas: ,

Kokvilnas vatelīns un kokos: 
Kokvilnas vatelīns un kokos ir dabiska šķiedra, ko izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu stingru un atbalstošu gulēšanas virsmu. To bieži izmanto cietos matračos un nodrošina izcilu atbalstu un izturību.

Pocket atsperes:
Pocket atsperes ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Kabatas atsperes dizains nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot pareizu mugurkaula izlīdzināšanu un ērtu un mierīgu miegu.

Porolons:
Porolons ir augstas kvalitātes materiāls, kas paredzēts, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu virsmu kvalitatīvam miegam.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kāds ir dažādas cietības Bravo divpusējā matrača biezums?
Dažādas cietības Bravo divpusējais matracis ir 190 mm biezs, nodrošinot ērtu un atbalstošu gulēšanas virsmu.

Kādi ir dažādas cietības Bravo divpusēja matrača izmēri?
Dažādas cietības divpusējais matracis Bravo ir 120×200 cm liels, nodrošinot pietiekami daudz vietas un atbalstu ērtam miegam.Bet ir pieejami arī citi izmēri kā 80×200,90×200,140×200,160×200,180×200 cm

Kāda ir atšķirība starp abām Bravo divpusējā matrača pusēm ar dažādu cietību?
Viena Bravo divpusējā matrača puse ar dažādu cietību ir izgatavota ar kokvilnas vatelīnu un kokosu, nodrošinot cietu gulēšanas virsmu. Otra puse izgatavota ar porolonu, nodrošinot mīkstu gulēšanas virsmu.

Vai Bravo divpusējais matracis ar dažādu cietību ir piemērots cilvēkiem ar muguras sāpēm?
Jā, Bravo dažādas cietības divpusējais matracis ir ideāla izvēle cilvēkiem ar muguras sāpēm guļot uz pusi kura ir izgatvota ar kokvilnas vatlīnu un kokosu.Cieto matraču puse veicina pareizu mugurkaula izlīdzināšanu un var palīdzēt mazināt muguras sāpes.

Vai Bravo divpusējais matracis ar dažādu cietību ir ražots Latvijā?
Jā, Bravo dažādas cietības divpusējais matracis ir ražots Latvijā, nodrošinot kvalitatīvu konstrukciju un materiālus.

 Vai Bravo divpusējais matracis ar dažādu cietību ir hipoalerģisks?
Bravo abpusējais matracis ar dažādu cietību nav skaidri aprakstīts kā hipoalerģisks, taču izmantotais kokvilnas vatelīns un putas ir augstas kvalitātes materiāli, un matrača pārvalku var mazgāt, samazinot alergēnus.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.