Skip to content

Lateksa un kokosa matracis 120×200x23cm, “Sambo Eko”

300.00

Matracis ir 120×200 cm liels un 230 mm biezs, nodrošinot pietiekami daudz vietas un atbalstu ērtai gulēšanai. Viena matrača puse ir izgatavota no kokosa šķiedras, bet otra puse ir izgatavota no lateksa, piedāvājot izvēlēties no divām dažādām gulēšanas virsmām. Pockt atsperu bloks nodrošina lielisku atbalstu ķermenim, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un kvalitatīvu nakts miegu.
Matrača pārvalks ir izgatavots no kvalitatīva auduma, kas no abām pusēm ir sašūts ar sinteponu, nodrošinot mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, lai nodrošinātu papildu atbals un izturību, un matracis ir pastiprināts ar metāla rāmi gar matrača perimetru. Papildu atbalstam abās atsperu bloka pusēs tiek izmantots stingrs filcs.

SAMBA ECO sastāvs:
 dažādas cietības matracis, divpusējs
 kokosa šķiedra no vienas puses un lateks no otras
 matrača pārvalks: audums 300g/m2, cauršūts ar sinteponu (blīvums 300g/m2) no abām pusēm. Matracim ir pocket atsperes.
 augstums 230mm

Audums:
Matrača pārvalks ir izgatavots no augstas kvalitātes 100% poliestera auduma, kas abās pusēs ir sašūts ar sinteponu. Tas nodrošina mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu

Stingrs filcs: 
Stingrs filcs ir augsta blīvuma materiāls, ko izmanto abās atsperu bloka pusēs papildu atbalstam. Tā blīvums ir 500 g/m2, un tas nodrošina lielisku atbalstu un izturību.

Pocket atsperes: 
Pocket atsperes ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Pocket atsperes dizains nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un labu nakts miegu.

Metāla rāmis: 
Sambo Eko divpusējā matracī ir iestrādāts metāla rāmis gar matrača perimetru. Tas nodrošina papildu atbalstu un izturību, nodrošinot ilgstošu un ērtu gulēšanas virsmu.Un šis metāla rāmis nekādā veidā netraucē nakts miegu. Tikai palīdz matracim turē savu formu.

Latekss:
Latekss ir augstas kvalitātes putu materiāls, kas paredzēts, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu. To bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu virsmu mierīgam miegam.

Kokosa šķiedra:
Kokosa šķiedra ir dabisks materiāls, ko bieži izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu stingru un atbalstošu gulēšanas virsmu. Viena Sambo Eko divpusējā matrača puse ir izgatavota no kokosa šķiedras, nodrošinot atšķirīgu stingrības līmeni pielāgotai gulēšanas pieredzei.

Izprotot Sambo Eko abpusējā matrača sastāvdaļas, jūs varat iegūt informāciju lēmumu, iegādājoties matraci, kas nodrošina izcilu atbalstu, komfortu un izturību.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

 Kāds ir Sambo Eko divpusējā matrača biezums?
Sambo Eko divpusējais matracis ir 230 mm biezs, nodrošinot stingru un atbalstošu gulēšanas virsmu.

Kāda ir atšķirība starp Sambo Eko divpusējā matrača pusēm?
Viena Sambo Eko divpusējā matrača puse ir izgatavota no kokosa šķiedras, bet otra puse ir izgatavota no lateksa, nodrošinot divas dažādas guļamvirsmas, no kurām izvēlēties.Kokosa puse būs stingra un atbalstoša, bet lateks būs mīks un pieguļoš.

Kas ir pocket atsperes, un kā tās ir noderīgas matrača konstrukcijai?
Pocket atsperes ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Pocket atsperes dizains nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot pareizu mugurkaula izliekumu un ērtu un labu nakts miegu.

No kā ir izgatavots matrača pārvalks, un kā tas nāk par labu guļamvirsmai?
Matrača pārvalks ir izgatavots no augstas kvalitātes 100% poliestera auduma, kas no abām pusēm ir sašūts ar sinteponu, nodrošinot mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu.

Vai Sambo Eko divpusējais matracis ir piemērots cilvēkiem ar muguras sāpēm?
Jā, Sambo Eko divpusējais matracis ir ideāla izvēle cilvēkiem ar muguras sāpēm guļot uz puses, kurai ir kokos šķiedras slānis. Stingrā un atbalstošā gulēšanas virsma veicina pareizu mugurkaula izlīdzināšanu un var palīdzēt mazināt muguras sāpes.

Vai Sambo Eko divpusējais matracis ir ražots Latvijā?
Jā, Sambo Eko Divpusējais matracis ir ražots Latvijā, nodrošinot kvalitatīvu konstrukciju un materiālus.

Vai Sambo Eko divpusējais matracis ir hipoalerģisks?
Jā, Sambo Eko divpusējais matracis ir hipoalerģisks un piemērots tiem, kam ir alerģija vai jutīgums.

Mēs ceram, ka šie bieži uzdotie jautājumi ir palīdzējuši atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par Sambo Eko divpusējo matraci. Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.