Skip to content
Izpārdošana!

Vidējas cietības matracis 120×200 cm, biezums 190 mm/ Eco

Original price was: €320.00.Current price is: €290.00.

Apvienojot porolonu, kokvilnas vatelīnu, kokos šķiedru, pocket atsperes un lateksu Eco vidēji cietības matracī, kas no vienas puses ir stingrāks, cietāks un atbalstošāks, bet no otras puses ar lateksu un poprolonu mīksts. Ražotāji ir radījuši augstas kvalitātes matraci, kas piedāvā gan izcilu atbalstu, gan komfortu. Ar savu unikālo sastāvu un ekspertu konstrukciju šis matracis noteikti nodrošinās jums mierīgu un kvalitatīvu nakts miegu.

Matrača sastāvs:
1.Porolons
2.Vatelīns
3.Kokosa slānis 20 mm
4.Filcs
5.Bonnel
6.Spanbonds
7.Latekss 20 mm
8.Porolons

Ar savu unikālo sastāvu un ekspertu konstrukciju Eco mīkstais matracis ir vislabākās izvēles matracis, kas noteikti nodrošinās jums mierīgu un kvalitatīvu nakts miegu. Un Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties kura puse Jums der viss labāk. Vai stingrais kokos, vatelīns un nedaudz porolons vai no otras puses atbalstošais lateks un mīkstā porolona slānis.
Iegādājoties šo matraci Jūs nvarat kļūdītis ar cietības pakāpi, jo ir pieejamas divas dažādas un abas izmeiģinot varat nonāk pie labāka slēdziena.

Porolons:
Porolons ir sintētisks materiāls, ko parasti izmanto matračos, lai nodrošinātu amortizāciju un mīkstu atbalstu. Eco vidēji cietības matrača augšējā un apakšējā slānī ir porolons, kas nodrošina papildu amortizācijas un spiediena mazināšanas slāni.

Kokvilnas vatelīns:
Kokvilnas vatelīns ir dabisks materiāls, kas izgatavots no kokvilnas šķiedrām, ko bieži izmanto matračos, lai pievienotu papildu atbalsta slāni. Padarot matraci stingrāku un citāku.

Kokos šķiedra:
Kokosriekstu šķiedra, kas pazīstama arī kā kokos, ir dabisks materiāls, ko iegūst no kokosriekstu čaumalu mizas. Tas ir pazīstams ar savu elpojamību, izturību un videi draudzīgumu. Eco matrača otrajā kārtā ir 20 mm biezs kokosriekstu šķiedras slānis, kas nodrošina papildu atbalstu un komfortu.

Pocket atsperes:
Pockt atspere ir matračos izmantota spoļu sistēma, kas nodrošina mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa spiediena punktiem. Pockt atsperu matracī katra atspere ir ievietota savā auduma kabatā, ļaujot tām neatkarīgi reaģēt uz ķermeņa svaru un kustību. Šī funkcija padara pockt atsperu matračus par ideālu izvēli personām, kuras guļ kopā ar partneri, jo atsperes var neatkarīgi pielāgoties katras personas svaram un pozīcijai. Eko Pluss matrača pockt atsperu slānis nodrošina izcilu atbalstu un palīdz vienmērīgi sadalīt ķermeņa svaru pa matrača virsmu.

Latekss:
Latekss ir dabisks materiāls, ko iegūst no gumijas koku sulas. Tas ir pazīstams ar savu elpojamību, hipoalerģiskām īpašībām un izturību. Eco matrača piektajā slānī ir 20 mm biezs lateksa slānis, kas nodrošina papildu amortizācijas un atbalsta slāni.

Bieži uzdotie jautājumi:

Vai Eco Matracis ir piemērots cilvēkiem, kuri dod priekšroku vidēji cietības gulēšanas virsmai?
Jā, Eco Matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu mīkstu gulēšanu no vienas puses un cietāku un atbalstošāku ērtu gulēšanas virsmu no otras puses, padarot to par lielisku variantu spēt izmeiģinat abas puses un saprast kura puse ir piemērotāka tieši Jums.

Vai Eco vidējas cietības matracim ir garantija?
Jā, Eco vidējas cietības matracim ir ražotāja garantija, lai aizsargātu pret jebkādiem produkta defektiem vai problēmām.

Vai Eco vidējas cietības matracis ir videi draudzīgs?
Jā, Eco vidējas cietības matracis ir izgatavots no ilgtspējīgiem materiāliem un ir izstrādāts tā, lai tas būtu videi draudzīgs. Kokosriekstu šķiedras slānis un lateksa slānis ir dabiski materiāli, kas ir pazīstami ar savu videi draudzīgumu.

Vai Eco vidējas cietības matrača pārvalku var noņemt un mazgāt?
Jā, Eco Soft matrača pārvalks ir paredzēts noņemšanai un mazgāšanai.

Vai Eco vidējas cietības matracis ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām?
Eco vidējas cietības matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un nesatur materiālus, kas izraisa alerģiju. Tomēr, ja jums ir īpašas bažas par alerģiju, vienmēr vislabāk ir konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu.

Vai Eco vidējas cietības matracis ir piemērots sānu gulēšanai?
Jā, Eco vidējas cietības matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu, padarot to par lielisku iespēju sānu gulēšanai. Pocket atsperu sistēma nodrošina mērķtiecīgu atbalstu, savukārt porolons un lateks šķiedras slāņi nodrošina amortizāciju.

Pasūtiet Eco vidējas cietības matracī jau šodien un izbaudiet ideālu komforta, atbalsta un ilgtspējības kombināciju. Ja jums ir kādi papildu jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.