Skip to content

Mīkstais lateksa matracis 120x200x19 cm, “Eko Pluss”

320.00

Apvienojot pockt atsperi un lateksu Eko Pluss mīkstajā lateksā un pockt atsperu matracī, ražotāji ir radījuši augstas kvalitātes gulēšanas virsmu, kas piedāvā gan izcilu atbalstu, gan komfortu. Kabatas atsperu slānis reaģē uz ķermeņa svaru un kustību, savukārt lateksa slāņi nodrošina amortizāciju un spiediena mazināšanu. Ar savu unikālo sastāvu un ekspertu konstrukciju Eko Pluss matracis ir augstas veiktspējas matracis, kas noteikti nodrošinās jums mierīgu un atjaunojošu nakts miegu.

Matrača sastāvs:
1. Lateks 20 mm
2. pocket atsperes
4. latex 20mm

Kopumā šī matrača biezums ir 190 mm, padarot to par izturīgu un ilgstošu ieguldījumu jūsu miega komfortam. Eko Pluss mīkstais lateksa un pocketa atsperu matracis ar mīksto, elpojošo pārvalku un ekspertu konstrukciju ir lieliska izvēle ikvienam, kas meklē ērtu un atbalstošu nakts miegu.

Pocket atsperes:

Pockt atspere ir matračos izmantota spoļu sistēma, kas nodrošina mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa spiediena punktiem. Pockt atsperu matracī katra atspere ir ievietota savā auduma kabatā, ļaujot tām neatkarīgi reaģēt uz ķermeņa svaru un kustību. Šī funkcija padara pockt atsperu matračus par ideālu izvēli personām, kuras guļ kopā ar partneri, jo atsperes var neatkarīgi pielāgoties katras personas svaram un pozīcijai. Eko Pluss matrača pockt atsperu slānis nodrošina izcilu atbalstu un palīdz vienmērīgi sadalīt ķermeņa svaru pa matrača virsmu.

Latekss:

Latekss ir dabisks materiāls, ko izmanto matračos, lai nodrošinātu amortizāciju un atbalstu. Dabīgais latekss ir iegūts no gumijas koku sulas un ir pazīstams ar savu elastību, izturību un hipoalerģiskām īpašībām. Lateksa matrači ir populāri to cilvēku vidū, kuri cieš no alerģijām vai astmas, jo tie ir izturīgi pret putekļu ērcītēm un citiem izplatītiem alergēniem. Eko Pluss matracī latekss ir izmantots divos slāņos, nodrošinot mīkstu, plīša sajūtu, kas atbilst ķermeņa izliekumiem un palīdz mazināt spiedienu uz locītavām.

Bieži uzdotie jautājumi:

Kāds ir Eko Pluss mīkstā lateksa un pocket atsperu matrača sastāvs?

Eko Pluss mīkstā lateksa un pocket atsperu matrača augšējais un apakšējais slānis sastāv no 20 mm lateksa, un vidū ir kabatas atsperu slānis. Matrača kopējais biezums ir 190 mm.

Kāds ir Eko Pluss mīkstā lateksa un pocket atsperu matrača izmērs?

Eko Pluss mīkstā lateksa un kabatas atsperu matrača izmēri ir 120×200 cm, un tā biezums ir 19 cm.bet ir pieejami arī citi izmēri kā 80×200,90×200,140×200,160×200,180×200 cm

Kur ražots Eko Pluss mīkstais latekss un pocket atsperu matracis?

Eko Pluss mīkstais lateksa un pocket atsperu matracis ir ražots Latvijā.

Vai Eko Pluss mīkstais latekss un atsperu matracis ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām?

Jā, Eko Pluss mīkstais latekss un pocket atsperu matracis ir lieliska iespēja cilvēkiem ar alerģijām vai astmu. Matracis ir izgatavots no hipoalerģiskiem materiāliem un ir izturīgs pret putekļu ērcītēm un citiem izplatītiem alergēniem.

Vai Eko Pluss mīkstajam lateksam un pocket atsperu matracim ir garantija?

Jā, Eko Pluss mīkstajam lateksam un kabatas atsperu matracim ir ražotāja garantija, kas aizsargā pret jebkādiem produkta defektiem vai problēmām.

Iegādājaties Eko Pluss mīkstajā lateksā un pocket atsperu matraci jau šodien un izbaudiet izcilu komfortu un atbalstu. Ja jums ir kādi papildu jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.