Skip to content
Izpārdošana!

Mīkstais matracis + Noņemams Topperis /120x 200 cm , biezums 260 mm/ Salsa

320.00

Salsa mīkstais matracis ar ar unikālu sastāvu, kas to atšķir no citiem tirgū esošajiem matračiem. Matracis ar noņemamu topperi, kas izgatavots no HR putām, nodrošinot papildu amortizācijas un spiediena samazināšanas slāni. Augšējā virsma ir viegli kopjama un mazgājama, nodrošinot, ka jūsu gulēšanas virsma vienmēr paliek tīra un higiēniska.

Ar savu unikālo sastāvu un ekspertu konstrukciju Salsa mīkstais matracis ar noņemamu toppri ir vislabākā izvēlē cilvēkiem, kas dod priekšroku mīkstiem matračiem. Un cilvēkiem 60+ gadiem, kuriem ar vecumu sāk sāpēt kauli un locītavas, tad mīksts matracis būs labākā izvēle.

Sastāvs:

 • Noņemams Topperis
 • HR putas
 • Filcs
 • Pocket atsperes+metāla rāmis
 • Filcs
 • Porolons

Matraču īpašības:

 • Pocket atsperu bloks, atsperes augstums 180mm, stieples diametrs 1.8mm
 • Pastiprināts ar metāla rāmi (9mm x 2.5mm) no abām pusēm pa matrača perimetru
 • Pocket atsperes ir caurlīmētas ar spandbondu no abām pusēm
 • Stingrs filcs (blīvums 500g/m2) no abām atsperu bloka pusēm
 • Audums: 100% poliesters

Salsa mīkstais matracis ar noņemamu pārvalku ( Topperi), 120 x 200cm, 26cm biezs, ražots Latvijā
Matrača pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera, nodrošinot mīkstu un elpojošu virsmu ērtam nakts miegam. Poliesteris ir sintētisks materiāls, kas ir pazīstams ar savu izturību.

Pocket atspere:

Pocket atspere ir matračos izmantota spoļu sistēma, kas nodrošina mērķtiecīgu atbalstu ķermeņa spiediena punktiem. Salsa mīkstajā matracī ar noņemamu virskārtu pocket atsperu augstums ir 180 mm un stieples diametrs 1,8 mm, nodrošinot optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu un ir pastiprinātas ar metāla rāmi no abām pusēm gar matrača perimetru.

HR Putas:
Putas ir sintētisks materiāls, ko parasti izmanto matračos, lai nodrošinātu amortizāciju un atbalstu ,kas ir pazīstams ar spēju pēc saspiešanas ātri atgūt sākotnējo formu.. Salsa mīkstajam matračam ar noņemamu toppri ir HR putas, kas nodrošina papildu amortizācijas un spiediena mazināšanas slāni.

Filcs:
Filcs ir tekstilmateriāls, kas izgatavots no saspiestām šķiedrām, ko bieži izmanto matračos, lai pievienotu papildu amortizācijas un atbalsta slāni. Salsa mīkstajam matracim ar noņemamu topperi ir filcs abās pocket atsperu bloka pusēs, piešķirot miega virsmai papildu komforta un atbalsta līmeni.

Metāla rāmis:
Salsa mīkstajam matracim ar topperi ir metāla rāmis, kas ir pastiprināts no abām pusēm gar matrača perimetru. Tas nodrošina, ka matracis laika gaitā saglabā savu formu un struktūru, nodrošinot ilgstošu izturību un atbalstu. Šis rāmis netraucēs nakts miegu, bet ja mīlat sēdēt uz matrača malas, tad šis rāmis ļaus ilgāk noturēt matrača formu.

Apvienojot kabatas atsperi, putas, filcu, metāla rāmi un 100% porolonu Salsa mīkstajā matracī ar noņemamu topperi, ražotāji ir radījuši augstas kvalitātes gulēšanas virsmu, kas piedāvā gan izcilu atbalstu, gan komfortu. Ar savu unikālo sastāvu un ekspertu konstrukciju šis matracis noteikti nodrošinās jums mierīgu un atjaunojošu nakts miegu.

Ar savu unikālo sastāvu un ekspertu konstrukciju Salsa mīkstais matracis ar noņemamu toppri ir vislabākās veiktspējas matracis, kas noteikti nodrošinās jums mierīgu un kvalitatīvu nakts miegu. Iegādājaties šo matraci jau šodien un izbaudiet perfektu komfortu, atbalstu un vieglas apkopes kombināciju.

Pats matracis ir 23 cm biezs. Un matrača pārvalks 3 cm

Bieži uzdotie jautājumi:

Kāds ir Salsa mīkstā matrača ar noņemamu topperi biezums?

Salsa mīkstais matracis ar noņmamu topperi ir 26 cm biezs. Bet pats matracis ir 23 cm biezs.Toppris 3 cm biezs pārvalks, kuru viegli var noņemt un izmazgāt.

Vai noņemamo topperi var mazgāt veļas mašīnā?

Jā, pa visam droši. Tas ir kā aizsargslāis matracim, lai tas vinmēr būtu tīrs. Topperi droši var mazgāt veļasmašīnā uz saudzīgo režīmu.

Vai Salsa mīkstais matracis ar noņemamu topperi ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām?

Salsa mīkstais matracis ar noņemamu topperi ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un nesatur materiālus, kas izraisa alerģiju. Tomēr, ja jums ir īpašas bažas par alerģiju, vienmēr vislabāk ir konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu.

Vai Salsa mīkstajam matračam ar noņemamu topperi var noņemt un mazgāt pārvalku?

Jā, matrača topperi var mazgāt veļasmašīnā, bet paša matrača pārvalku noņemt nevar.

Vai Salsa mīkstais matracis ar noņemamu  topperi ir piemērots sānu gulēšanai?

Jā, Salsa mīkstais matracis ar noņemamu  topperi ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu, padarot to par lielisku iespēju sānu gulētājiem. Kabatas atsperes nodrošina mērķtiecīgu atbalstu, savukārt putu un filca slāņi nodrošina amortizāciju.

Vai Salsa mīkstajam matracim ar noņemamu  topperi ir garantija?

Jā, Salsa mīkstajam matracim ar noņemamu  topperi ir ražotāja garantija, kas aizsargā pret jebkādiem produkta defektiem vai problēmām.

Investējiet Salsa mīkstajā matracī ar noņemamu  topperi jau šodien un izbaudiet ideālu komforta, atbalsta un vieglas apkopes kombināciju. Ja jums ir kādi papildu jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.