Skip to content

Vidēja cietības matracis 120x200cm, biezums 19 cm “Hollofiber”

250.00

Izbaudiet izcilu komfortablu miegu ar mūsu “Hollofiber” vidējas cietības matraci, kas ir prasmīgi izstrādāts Latvijā. Šis matracis, kura izmēri ir 120×200 cm un biezums 19 cm, ir lieliski piemērots tiem, kas alkst mierīga nakts miega. Tas sastāv no 20 mm Holofiber, pocket atsperēm un vēl 20 mm Holofiber, nodrošinot tā kopējo biezumu 190 mm.

Latvijā ražots matracis

Matrača sastāvs:
1. Holofaibers 20 mm
2. Pocket atsperes
3. Holofaibers 20 mm

 

Mūsu “Hollofiber” matracis ir izstrādāts, domājot par jūsu komfortu. Ar Holofiber un pocket atsperu kombināciju tas nodrošina ideālu atbalsta un amortizācijas līdzsvaru, lai veicinātu veselīgu gulēšanas stāju.

Informācija par montāžu:
Šis matracis nāk sarulētā veidā. Plēve ir jāatgriež no sāniem. Un tad jāatstāj uz līdzenas virsmas 24 stundas, ļaujot maracim ieņemt atpakaļ savu formu. Un tad matracis ir gatavs lietošanai.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai nodrošinātu matrača ilgmūžību, iesakām to pagriezt ik pēc 3 mēnešiem, lai veicinātu vienmērīgu nodilumu. Notīriet visus izšļakstījumus vai traipus ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

 Kāds ir šī matrača stingrības līmenis?
Šis matracis ir vidēji stingrs, padarot to par lielisku izvēli dažādām miega vajadzībām.

Vai šo matraci var izmantot uz regulējama gultas rāmja?
Jā, šo matraci var izmantot uz regulējama gultas rāmja. Kur kājgalis un galvalis ir paceļams.

 Vai šis matracis ir hipoalerģisks?
Lai gan nav īpaši marķēts kā hipoalerģisks, šajā matracī izmantotais Holofiber materiāls ir dabiski izturīgs pret putekļu ērcītēm un citiem alergēniem.

Materiāla definīcijas:
Holofiber: sintētisks materiāls, kas izgatavots no poliestera šķiedrām, kas nodrošina matracim mīkstu, amortizācijas slāni.
Pocet atsperes: spirālveida atsperes, kas ir atsevišķi iesaiņotas audumā, nodrošinot mērķtiecīgu atbalstu un samazinot kustības pārnešanu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.