Skip to content

Vidēja cietuma HR un Air putu matracis120 x 200 cm, biezums 25 cm “Air Smart”

360.00

Izbaudiet nepārspējamu komfortu ar mūsu “Air Smart” vidējas cietības matraci. Šim matracim ir rūpīgi izstrādāts air putu sastāvs, augstas noturības HR putas un 7 zonu pocket atsperes, un tas nodrošina izcilu atbalstu un komfortu mierīgam nakts miegam. Izmērs 120 x 200 cm un 25 cm biezs, tas ir ideāls izmērs dažādiem gultas rāmjiem. 7 zonu pocket atsperes atbilst jūsu ķermeņa dabiskajiem izliekumiem, nodrošinot optimālu mugurkaula atbalstu un spiediena punktu atvieglojumu. Air putas un augstas noturības HR putu slāņi nodrošina papildu atbalstu un komfortu, vienlaikus veicinot gaisa plūsmu, lai jūs visu nakti justies komfortabli.

Garantijas informācija:

Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam 2 gadu garantiju mūsu “Air Smart” matracim. Ja jums rodas kādi defekti vai problēmas ar produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai saņemtu palīdzību.

Informācija par produktu kopšanu:

Lai jūsu “Air Smart” matracis būtu vislabākajā stāvoklī, iesakām ik pēc 3-6 mēnešiem to pagriezt par 180 grādiem, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu. Lai notīrītu matraci, vienkārši notīriet to ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni. Neizmantojiet spēcīgas ķīmiskas vielas vai šķīdinātājus, jo tie var sabojāt materiālus.

Materiāla atsauces definīcijas:

AIR putas – Putu veids, kas veicina gaisa plūsmu un elpojamību, palīdzot regulēt ķermeņa temperatūru miega laikā.

HR Augstas noturības putas – izturīgas un atbalstošas ​​putas, kas nodrošina pastāvīgu atbalstu un komfortu laika gaitā.

7 zonu pocket atsperes – atsperu sistēmas veids, kas ir sadalīts septiņās zonās, no kurām katra nodrošina mērķtiecīgu atbalstu un spiediena mazināšanu noteiktām ķermeņa zonām.

Biežāk uzdotie jautājumi:
Kāda ir “Air Smart” matrača stingrība?

 “Air Smart” matracim ir vidēja stingrības pakāpe, kas ir ideāli piemērots dažādām miega vēlmēm.

Vai “Air Smart” matracim ir garantija?

Jā, mēs piedāvājam 2 gadu ierobežotu garantiju “Air Smart” matracim.

Kāds ir “Air Smart” matrača sastāvs?

“Air Smart” matracim ir AIR putu sastāvs,  HR augstas elastības putas un 7 zonu pocket atsperes, kas nodrošina izcilu atbalstu un komfortu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.