Skip to content

Mīkstais lateksa un porolona matracis 120x200x19 cm, “Delta”

260.00

Mīkstais matracis “Delta” ir lieliska izvēle tiem, kas dod priekšroku mīkstai un ērtai gulēšanas virsmai. Šis matracis ir izgatavots, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, un tajā ir unikāla kokvilnas vatelīna, lateksa, pocket atsperu un porolona kombinācija, kas nodrošina mīkstu un atbalstošu miega pieredzi.

Mīkstais matracis “Delta” ir izstrādāts, lai nodrošinātu ērtu un mierīgu miega pieredzi visu vecumu un ķermeņa tipu cilvēkiem. Tā 190 mm biezums nodrošina pietiekami daudz vietas un atbalstu ērtam nakts miegam. Matrača pārvalks ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un ir pārvalks irviegli noņemams mazgāšanai.Mīkstais matracis “Delta” ir lieliska izvēle tiem, kas novērtē komfortu un kvalitāti.

Matrača sastāvs:
1. kokvilnas vatelīns
2. lateks 20 mm
3. pocket atsperes
4. porolons 20 mm

SKU: EV_31985 Kategorijas: ,

Pocket atsperes:

Tās ir atsevišķas atsperes, kas ir ievietotas savās auduma kabatās. Kabatas atsperes dizains nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, nodrošinot pareizu mugurkaula izlīdzināšanu un ērtu un mierīgu miegu.

Porolons:

 Porolons ir mīksts un ērts materiāls, kas nodrošina atbalstošu gulēšanas virsmu. To bieži izmanto matračos, lai nodrošinātu papildu komforta un atbalsta līmeni.

Latekss: 

Latekss ir dabīgs materiāls, ko izmanto matračos tā maiguma un amortizācijas īpašību dēļ. To bieži izmanto kopā ar citiem materiāliem, piemēram, porolonu vai kokvilnas vatelīnu, lai nodrošinātu mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu.

Kokvilnas vatelīns:

Kokvilnas vatelīns ir mīksts un polsterēts materiāls, ko izmanto matračos, lai nodrošinātu papildu komforta un atbalsta līmeni. Tas nodrošina mīkstu un polsterētu virsmu, kas ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri dod priekšroku mīkstākai gulēšanas virsmai.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kāds ir mīkstā matrača “Delta” biezums?

Mīkstais matracis “Delta” ir 190 mm biezs, nodrošinot plašu atbalstu un komfortu mierīgam miegam.

Vai mīkstais matracis “Delta” ir piemērots visiem ķermeņa tipiem?

Jā, mīkstais matracis “Delta” ir paredzēts, lai nodrošinātu ērtu un kvalitatīvu miega pieredzi visu vecumu un ķermeņa tipu cilvēkiem kuri dot priekšroku mīkstai gulšanas virsmai.

No kā ir izgatavots Mīkstā matrača “Delta” pārvalks?

Mīkstā matrača “Delta” pārvalks ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un ir viegli noņemams mazgāšanai.

 Vai Mīkstais matracis “Delta” ir ražots Latvijā?

Jā, Mīkstais matracis “Delta” ar lepnumu ir ražots Latvijā, nodrošinot kvalitatīvu konstrukciju un materiālus.

Vai mīkstajam matracim “Delta” ir garantija?
Jā, mīkstajam matracim “Delta” ir garantija, kas sedz visus matrača defektus vai problēmas.

Mīkstais matracis “Delta” ir augstas kvalitātes matracis, kas radīts, lai nodrošinātu ērtu un kvalitatīvu nakts miegu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jautājumi par biezumu, izmantotajiem materiāliem vai garantiju, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Sazinieties ar mums šodien, lai iegūtu vairāk informācijas vai veiktu pasūtījumu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.