Skip to content

Vidējas cietības Memory Form matracis 120×200 cm/ Samba Memory, Biezums 220mm

280.00

Samba Memory vidēji cietais matracis ir ideāls papildinājums jebkurai guļamistabai. Tā abpusējais dizains un pocket atsperu bloks nodrošina dažāda līmeņa cietību un plašu atbalstu jūsu ķermenim, nodrošinot kvalitatīvu miegu un muskuļu atbalstu.

Izmantojiet Samba Memory vidēji cieto matraci savā guļamistabā, lai katru nakti gūtu mierīgu un ērtu miegu. Tas ir piemērots cilvēkiem bez muguras problēmām un nodrošina kvalitatīvu miegu un muskuļu atbalstu.

Priekšrocību saraksts:

 • Divpusējs dizains ar dažādu cietības līmeni
 • HR putas un atmiņas putas maksimālam komfortam
 • Pocket atsperu bloks plašam atbalstam
 • Metāla rāmja pastiprinājums izturībai
 • Stingri sajuta papildu atbalstu
 • Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem ilgstošai lietošanai
SKU: 13717 Kategorijas: ,

Materiāla atsauces definīcijas:

 • HR putas: augstas noturības putas ir poliuretāna putu veids, kas ir izturīgāks un nodrošina labāku atbalstu nekā parastās putas.
 • Atmiņas putas: Atmiņas putas ir poliuretāna putu veids, kas reaģē uz ķermeņa siltumu un spiedienu, nodrošinot atbalstu un komfortu.
 • Pocket atsperes: pocket atsperes ir atsevišķas spoles, kas ir ietītas auduma pocket un spēj pārvietoties neatkarīgi, nodrošinot labāku atbalstu un novēršot kustības pārnešanu.
 • Metāla rāmis: Metāla rāmis ir pastiprinājums, kas ieskauj matrača perimetru, nodrošinot papildu atbalstu un izturību.
 • Stingrs filcs: Stingrs filcs ir polsterējuma veids, kas izgatavots no saspiestām šķiedrām, kas nodrošina papildu atbalstu matracim.
 • Poliestera audums: poliesteris ir sintētisks materiāls, kas ir izturīgs un viegli tīrāms, padarot to par populāru matraču pārvalku izvēli.

Sagatavojieties mierīgam un ērtam miegam ar Samba Memory vidēji cieto matraci. Šis matracis piedāvā dažādus cietības līmeņus, lai apmierinātu jūsu gulēšanas vēlmes. Vienā pusē tam ir HR putas ar blīvumu 42g/m3, bet otra puse ir veidota no atmiņas putām ar blīvumu 50kg/m3.

Matrača pārvalks ir izgatavots no kvalitatīva 300g/m2 auduma, no abām pusēm sašūts ar sinteponu (blīvums 300g/m2). Tā augstums ir 220 mm, nodrošinot pietiekamu atbalstu jūsu ķermenim. pocket atsperu bloka atsperes augstums ir 180 mm, ar stieples diametru 1,8 mm. Tas ir pastiprināts ar metāla rāmi (9mm*2,5mm) no abām pusēm pa matrača perimetru. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, un abās atsperu bloka pusēs ir stingrs filcs (blīvums 500 g/m2). Izmantotais audums ir 100% poliesters, padarot to izturīgu un ilgmūžīgu.

Informācija par garantiju: šim izstrādājumam ir ražotāja 2 gadu  garantija, kas attiecas uz visiem materiālu vai ražošanas defektiem. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir problēmas ar jūsu produktu.

Informācija par izstrādājuma kopšanu: Lai rūpētos par savu Samba Memory vidēji cieto matraci, iesakām to ik pēc trim mēnešiem pagriezt, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu. Mēs arī iesakām izmantot matrača pārvalku, lai jūsu matracis būtu tīrs un aizsargāts.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Vai Samba Memory vidēji cietais matracis ir piemērots cilvēkiem ar muguras problēmām?
Nē, šis matracis ir paredzēts cilvēkiem bez muguras problēmām. Jums ir jāskatās matracis kur ir kokosa slānis. Vis labākajā gadijumā kokoss ar latksu, šī būs viss labāka kombinācija.

Kāds ir Samba Memory vidēji cietā matrača augstums?
Vidēji cietā Samba Memory matrača augstums ir 220 mm.

No kādiem materiāliem izgatavots matracis?
Matracis ir izgatavots no HR putām, memory putām, pocket atsperēm, metāla rāmja, stingra filca un augstas kvalitātes poliestera auduma.

Kāds ir Samba Memory vidēji cietā matrača garantijas laiks?
Uz Samba Memory vidēji cietā matrača garantijas laiku attiecas ražotāja garantija.

Kāds ir matracī izmantoto atmiņas putu blīvums?
Vidēji cietajā Samba Memory putu matracī izmantoto putu blīvums ir 50 kg/m3.

Vai matrača pārvalku var noņemt mazgāšanai?
Nē, Samba Memory vidēji cietā matrača pārvalks nav noņemams mazgāšanai.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.