Skip to content

Vienpusējs lateksa matracis ar iestrādātu virsmatraci 120x200x27cm,”Twist Latex”

350.00

Iegūstiet labāko no abām pasaulēm ar Twist Latex — vienpusēju matraci ar iebūvētu lateksa virsmatraci maksimālam komfortam.
Atvadieties no nemierīgajām naktīm un sagaidiet izcilu miega pieredzi ar Twist Latex. Šim vienpusējam matracim ir iebūvēts virsmatracis, kas izgatavots no augstas kvalitātes lateksa, kas pielāgojas jūsu ķermenim, nodrošinot papildu komfortu relaksējošam miegam.

Pocket atsperu bloks ar 180 mm augstumu un stieples diametru 1,8 mm nodrošina pareizu ķermeņa atbalstu, savukārt abās pusēs pastiprinātais metāla rāmis nodrošina stabilitāti un izturību.
Twist Latex cietais filcs, nodrošina papildu amortizāciju un atbalstu ērtam miegam. Matrača pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera un ir sašūts ar sinteponu, lai uzlabotu matrača vispārējo komfortu. Virsmatracis ir izgatavots arī no lateksa ar blīvumu 35g/m3 papildu komfortam.
Matrača augstums 270 mm ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas biezāku un greznāku sajūtu. Twist Latex Latvijā rada pieredzējuši amatnieki, kuri izmanto tikai augstākās kvalitātes pieejamos materiālus. Katrs dūriens un šuve ir prasmīgi izveidoti, liekot uzsvaru uz izcilību un uzmanību detaļām, lai piedāvātu jums vislabāko komforta līmeni.

SKU: EV_81922 Kategorijas: ,

Materiāli:

  • Lateks: augstas noturības putas, kas pielāgojas jūsu ķermenim papildu komfortam. Noņem spiedienu no locītavām un muskuļiem. Idiāli piemērots matracis vecāka gājuma cilvēkiem, kam ir problēmas ar kaulu un locītavu sāpēm nakt laikā
  • Pocket atsperes: nodrošina pienācīgu atbalstu ķermenim miega laikā. Kā arī nepārnes kustības, tapēc labi piemērots pārim, jo viens otram netraucēs nakti ar savu grozīšanos.
  • Metāla rāmis: pastiprina matraci, nodrošinot stabilitāti un ilgstošu izturību. Metāla rāmis ļaus matracim turēt savu formu ilgus gadus, bet gulēšanai metāla rāmis nekādā veidā netraucē.
  • Stingrs filcs: pievieno papildu amortizāciju un atbalstu ērtam miegam
  • Poliestera audums: izturīgs un mīksts audums, kas uzlabo matrača vispārējo komfortu

Kopšanas instrukcijas:

Lai saglabātu Twist Latex kvalitāti un komfortu, iesakām izmantojiet matrača pārvalku ar gumiju, lai novērstu traipus.Pārvalks ir viegli noņemams un mazgājams veļasmašīnā. Ja gadijumā matracim ir traips notīriet matraci ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli. Izvairieties no skarbu ķimikāliju lietošanas.

Garantija:

Twist Latex tiek nodrošināta 2 gadu garantija no iegādes datuma. Mēs garantējam kvalitāti,ja garantijas laikā rodas kādi defekti vai problēmas, mēs palīdzēsim atrisināt šo problēmu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.