Skip to content

Cietais matracis “Juliet” 140x200cm, biezums 22 cm

350.00

Latvijā ražots matracis.Šis cietais matracis ir lieliski piemērots tiem, kas dod priekšroku cietākai gulēšanas virsmai, un tas ir pieejams standarta izmērā 140×200 cm, bet kas ir ļoti svarīgi daudziet kam ir nestandarta gultas, šo matraci var izgatvot pēc klienta izmēriem- garumu un platumu. Matrača kopējais biezums ir 220 mm, nodrošinot, ka jūs saņemat atbalstu un komfortu, kas nepieciešams lieliskam nakts miegam.

Šis matracim ir 20 mm lateksa un kokosa slāņi, kā arī pocket atsperu slānis papildu atbalstam. Kokosa izmantošana matracī nodrošina dabisku ventilāciju un stingrību, savukārt latekss nodrošina spiediena mazināšanu un komfortu

Matrača sastāvs:
1.Lateks 20 mm
2. kokos 20 mm
3. Pocket atsperes
4. kokos 20 mm
5. Lateks 20 mm

Ieguvumi:

  • Nodrošina lielisku atbalstu mierīgam nakts miegam
  • Lieliski piemērots tiem, kas dod priekšroku stingrākai gulēšanas virsmai
  • Izgatavots no augstas kvalitātes, izturīgiem materiāliem
  • Ietver pocket atsperu slāni papildu atbalstam
  • Nodrošina dabisku ventilāciju un spiediena samazināšanu papildu komfortam
SKU: EV_39512 Kategorijas: ,

Latekss ir putu veids, kas ir pazīstams ar spēju pielāgoties ķermeņa formai, vienmērīgi sadalot svaru pa matrača virsmu. Tas var nodrošināt izcilu ķermeņa spiediena mazināšanu, un to bieži izmanto matračos, lai palīdzētu mazināt sāpes un diskomfortu. Latekss ir arī dabiski elpojošs un izturīgs pret alergēniem, padarot to par lielisku izvēli tiem, kam ir alerģija vai jutīgums.

Pocket atsperes ir atsperu sistēmas veids, ko izmanto matračos. Šajā sistēmā katra atspere ir atsevišķi ietīta auduma kabatā, ļaujot tām kustēties neatkarīgi un pielāgoties korpusa formai. Tas nodrošina mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa daļām, palīdzot mazināt spiediena punktus un samazināt kustību pārnesi.

Kokoss: Dažos matračos tiek izmantots kokoss, lai nodrošinātu papildu atbalstu un izturību. Kokoss slāņi matracī “Juliet” nodrošina stabilu pamatu, padarot to par ideālu izvēli personām, kurām nepieciešama cieta gulēšanas virsma.
Papildus šīm sastāvdaļām “Juliet” matracis ietver arī kokosa slāni, kas attiecas uz kokosriekstu kokosšķiedru. Kokosu matračos bieži izmanto kā dabisku, videi draudzīgu alternatīvu sintētiskiem materiāliem. Tas ir izgatavots no kokosriekstu sēnalu šķiedrām un nodrošina matracim papildu stingrību un elpojamību.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai rūpētos par šo produktu, mēs iesakām izmantot matrača pārklāju, lai tas būtu tīrs un atbrīvots no putekļiem un netīrumiem. Mēs arī iesakām regulāri pagriezt matraci, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu un nerastos izgulējumi.

Biežāk uzdotie jautājumi par “Juliet” 140×200 cm matraci:

Kāda izmēra ir cietais matracis “Juliet”?
Cietais matracis “Juliet” ir pieejams standarta izmēros un šo matraci matraču fabrika piedāvā , ka var izgatvot arī pēc klienta izmēriem. To var izveidojot pasūtijumu mūsu mājas lapā norādot vēlamo izmēru. Pa izmaksām un visu pārējo mēs noteikt jūs infomēsim.

Kāds ir cietā matrača “Juliet” sastāvs?
“Juliet” cietais matracis ir izgatavots no lateksa, kokosa un pocket atsperēm, nodrošinot lielisku atbalstu un komfortu.

Kādam gulētājam ir vislabākais cietais matracis “Juliet”?
Cietais matracis “Juliet” ir vislabākais tiem, kas dod priekšroku stingrākai guļamvirsmai. Kam vajag atbalstu mugurkaulam lai mazinātu sāpes. Un maziem bērniem kam vajag stingru guļas vietu, lai augošie kauli un locītavas attīstītos pareizi.

Vai cietais matracis “Juliet” ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem?
Jā, cietais matracis “Juliet” ir izgatavots no kvalitatīviem, izturīgiem materiāliem.

Kāds ir cietā matrača “Juliet” biezums?
“Juliet” cietais matrača  kopējais biezums ir 220 mm.

Cietais matracis “Juliet” ir kvalitatīvs, izturīgs Latvijā ražots matracis. Ar lateksa, koka un pocket atsperu sastāvu šis matracis nodrošina lielisku atbalstu un komfortu mierīgam nakts miegam. Lieliski piemērots tiem, kas dod priekšroku stingrāka gulēšanas virsma, un tās 22 cm biezums nodrošina jums nepieciešamo atbalstu un komfortu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.