Skip to content
Izpārdošana!

Cietais matracis “Relax Coco” 140x200cm, biezums 19 cm

Original price was: €300.00.Current price is: €260.00.

Šis augstas kvalitātes cietais matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu stingru gulēšanas virsmu, kas veicina pareizu mugurkaula izliekumu, padarot to ideāli piemērotu tiem, kas dod priekšroku gulēšanai uz muguras vai vēdera. Unikālā porolona, pocket atsperu un kokosa kombinācija nodrošina, ka matracis paliek atbalstošs, tomēr ērts pat pēc gadiem ilgas lietošanas. Turklāt Relax Coco cietais matracis ir ideāli piemērots tiem, kam ir muguras sāpes vai diskomforts, jo tas var palīdzēt mazināt spiediena punktus un uzlabot vispārējo miega kvalitāti

Matrača sastāvs:
1.Porolons 28 kg/m3
2.Kokos
3. Pocket atsperes
4. Kokos
5. Porolons 28 kg /m3

Priekšrocību saraksts:
* Nodrošina lielisku atbalstu pareizai mugurkaula izlīdzināšanai
* Piedāvā unikālu augstākās kvalitātes materiālu sastāvu ilgstošam komfortam
* Ideāli piemērots tiem, kas dod priekšroku stingrai gulēšanas virsmai
* Palīdz mazināt spiediena punktus un diskomfortu
* Nodrošina labu miegu, veicinot vispārējo labsajūtu

SKU: EV_14571 Kategorijas: ,

Kopumā Relax Coco cietais matracis ir lieliska izvēle tiem, kas meklē stingru un atbalstošu gulēšanas virsmu. Ar savu unikālo porolona, porona atsperu un kokosa kombināciju šis augstas kvalitātes matracis noteikti sniegs jums atbalstu un komfortu, kas nepieciešams labam nakts miegam.

Materiāla atsauces definīcijas:
Porolons (28 kg/m3): šīs augsta blīvuma porolons nodrošina stingru, taču ērtu gulēšanas virsmu, nodrošinot lielisku atbalstu pareizai mugurkaula izlīdzināšanai. Tas ir pazīstams ar savu izturību un noturību, nodrošinot, ka matracis laika gaitā saglabā atbalstu.

Kokoss: šo izturīgo materiālu parasti izmanto matrača konstrukcijā, lai nodrošinātu atbalstošu pamatni porolonam un pocket atsperēm. Tas palīdz vienmērīgi sadalīt svaru un palielina matrača kopējo izturību.

Pocket atsperes: sauktas arī par spirālveida atsperēm, šīs atsevišķās atsperes ir ievietotas auduma kabatās, lai nodrošinātu mērķtiecīgu atbalstu un palīdzētu samazināt kustību pārnešanu starp guļošajiem partneriem. Tie ir populāra izvēle matraču konstrukcijai, jo tie spēj nodrošināt atbalstu un izturību.

Piegādes informācija:
Mēs piedāvājam ātru un uzticamu piegādi visiem mūsu produktiem, tostarp Relax Coco cietajam matracim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes izmaksas var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

Informācija par produktu kopšanu:
Lai nodrošinātu, ka jūsu Relax Coco cietais matracis kalpos gadiem ilgi, iesakām to pagriezt ik pēc 3–6 mēnešiem. Turklāt mēs iesakām izmantot matrača pārklāju.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Kāda ir ideālā gulēšanas pozīcija Relax Coco cietajam matracim?
Relax Coco cietais matracis ir lieliski piemērots tiem, kas dod priekšroku gulēšanai uz muguras vai vēdera, jo tas nodrošina lielisku atbalstu pareizai mugurkaula izlīdzināšanai.

Vai Relax Coco cietais matracis var palīdzēt mazināt muguras sāpes?
Jā, unikālā porolona, pocket atsperu un kokosa kombinācija var palīdzēt mazināt spiediena punktus un diskomfortu, padarot to ideāli piemērotu tiem, kam ir muguras sāpes.

Vai Relax Coco cietais matracis ir piemērots visiem gultas rāmjiem?
Jā, Relax Coco cietais matracis ir paredzēts visiem standarta gultas rāmjiem, padarot to par daudzpusīgu iespēju jebkurai guļamistabai

Vai Relax Coco matracis ir tiešām kvlaitatīvs?
Jā, matracis būs no tim kas tiešām ir kvalitatīvi. Pocket atsperes, kokosa slānis un porolons ir ļot laba kombinācija kvalitatīvam matracim.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.