Skip to content

Cietais matracis “Tango Koko plus” 140×200 cm, biezums 220 mm

275.00

Tango Koko Plus cietais matracis ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu mērķtiecīgu atbalstu un komfortu, padarot to ideāli piemērotu tiem, kas dod priekšroku stingrai gulēšanas virsmai. Pocket atsperu bloks, kas pastiprināts ar metāla rāmi, nodrošina uzlabotu atbalstu un palīdz samazināt kustību pārnesi starp guļošajiem partneriem, savukārt kokoss slānis piešķir unikālu stingrības un izturības pieskārienu. Šis matracis, kura augstums ir 220 mm, nodrošina izcilu atbalsta līmeni un noteikti nodrošinās jums labu nakts miegu.

Matrača sastāvs:
 ciets, vienpusējs
 kokosa slānis no vienas puses
 matrača pārvalks: audums 80g/m2, cauršūts ar putupoliuretānu 20mm no vienas puses un 5mm no
otras, matrac im ir pocket atsperes
 augstums 220mm

Priekšrocību saraksts:

  • Nodrošina mērķtiecīgu atbalstu un komfortu pareizai mugurkaula izlīdzināšanai
  • Unikāla augstas kvalitātes materiālu kombinācija ilgstošam komfortam
  • Ideāli piemērots tiem, kas dod priekšroku stingrai gulēšanas virsmai
  • Palīdz samazināt kustību pārnesi starp guļošajiem partneriem
  • Lielisks atbalsts labam nakts miegam
SKU: EV_33973 Kategorijas:

Materiāla atsauces definīcijas:

Kokoss slānis: iegūts no kokosriekstu šķiedrainās miziņas, šis dabīgais materiāls ir pazīstams ar savu stingrību un izturību, padarot to par populāru izvēli matrača konstrukcijā. Kokosa slānis Tango Koko Plus cietajā matracī piešķir papildu stingrības un izturības slāni, nodrošinot ilgstošu atbalstu.

Pocket atsperes: sauc arī par spirālveida atsperēm, šīs atsevišķās atsperes ir ievietotas auduma kabatās, lai nodrošinātu mērķtiecīgu atbalstu un palīdzētu samazināt kustību pārnešanu starp guļošajiem partneriem. Tie ir populāra izvēle matraču konstrukcijai, jo tie spēj nodrošināt atbalstu un izturību.

Metāla rāmis: Tango Koko Plus cietā matrača metāla rāmis nodrošina papildu atbalstu un pastiprinājumu pocket atsperu blokam, palīdzot nodrošināt ilgstošu izturību.

Filcs: šī materiāla blīvums ir 500 g/m2, un to izmanto abās atsperu bloka pusēs, lai nodrošinātu papildu atbalstu un aizsardzību.

Audums: Tango Koko Plus cietais matracis ir pārklāts ar augstas kvalitātes, 100% poliestera audumu, kas ir izturīgs un viegli tīrāms.

Informācija par produktu kopšanu:

Lai nodrošinātu, ka jūsu Tango Koko Plus cietais matracis kalpos gadiem ilgi, iesakām to pagriezt ik pēc 3–6 mēnešiem. Turklāt mēs iesakām izmantot matrača pārvalku, lai tas būtu tīrs un pasargāts no traipiem. Pārvalkus var iegādāties mūsu mājas lapā.

Kas padara Tango Koko Plus cieto matraci unikālu?

Tango Koko Plus cietais matracis ir unikāls, pateicoties tā augstas kvalitātes materiālu kombinācijai, ieskaitot kokosa slāni, pocket atsperes un metāla rāmi, nodrošinot jums izcilu atbalstu un komfortu.

Vai Tango Koko Plus cietais matracis var palīdzēt mazināt muguras sāpes?

Jā, mērķtiecīgais atbalsts, ko nodrošina pocket atsperu bloks un kokosa slānis, var palīdzēt mazināt muguras sāpes un veicināt pareizu mugurkaula izliekumu.

Vai Tango Koko Plus cietais matracis ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?

Jā, Tango Koko Plus cietais matracis ir ideāli piemērots tiem, kas dod priekšroku stingrai un atbalstošai gulēšanas virsmai, neatkarīgi no vēlamās gulēšanas pozīcijas.

Garantijas informācija:

Mēs piedāvājam visaptverošu garantiju visiem mūsu produktiem, tostarp Tango Koko Plus cietajam matracim. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu garantiju un klientu garantiju.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.