Skip to content
Izpārdošana!

Cietais Kokosa matracis 160x200x19cm,”Relax Coco”

Original price was: €360.00.Current price is: €300.00.

Relax Coco cietais kokosa matracis ir ražots Latvijā un apvieno dažādus materiālus, lai nodrošinātu izcilu atbalstu un komfortu mierīgam nakts miegam. Porolona blīvums 28kg/m3 nodrošina, ka matracis ir gan ērts, gan atbalstošs, savukārt pocket atsperes nodrošina mērķtiecīgu atbalstu jūsu ķermenim. 

Matrača kopējais biezums ir 190mm, kas ir ideāli piemērots tiem, kas dod priekšroku stingrākai gulēšanas virsmai. Šis biezums nodrošina, ka jūs atpūšaties uz izturīgas virsmas, kas atbalstīs jūsu ķermeni visu nakti. Neatkarīgi no tā, vai gulējat mugurā vai vēderā, šis matracis sniegs nevainojamu atbalstu, lai nodrošinātu, ka pamostaties izgulējies un gatavs jaunai dienai.

SKU: EV_82173 Kategorijas: ,

Guliet mierīgi uz Relax Coco cietā matrača – ideāla komforta un atbalsta kombinācija.

Iespējas:

 • Putu blīvums 28 kg/m3, lai uzlabotu atbalstu un komfortu.
 • Pocket atsperes nodrošina mērķtiecīgu atbalstu jūsu ķermenim un samazina kustību pārnešanu.
 • Izturīga kokosa slānis nodrošina matračim stingru un stabilu virsmu.
 • 19 cm biezums stingram atbalstam.

Specifikācijas:

  • Izmērs: 160x200cm
  • Biezums: 19 cm
  • Materiāls: porolons, kokoss, pocket atsperes
  • Porolona blīvums: 28kg/m3 ( stingrs)

Kopšanas norādījumi: lai matracis kalpotu gadiem ilgi, ir svarīgi par to pareizi rūpēties. Mēs iesakām pagriezt matraci ik ​​pēc trim mēnešiem, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu. Tāpat jāizvairās no lēkšanas vai stāvēšanas uz matrača, jo tas var sabojāt atsperes un porolonu. Lai matracis būtu tīrs, izmantojiet putekļu sūcēju ar polsterējuma stiprinājumu, lai notīrītu visus netīrumus vai putekļus. Kā arī papildus iegādātis matrača pārklāju, kuru viegli var noņemt un izmazgāt.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Kāds ir Relax Coco cietā matrača stingrības līmenis?
Relax Coco cietais matracis ir izveidots kā stingrs matracis, kas ir ideāli piemērots tiem, kas dod priekšroku stingrākai gulēšanas virsmai.

Cik ilgi kalpos Relax Coco cietais matracis?
Pareizi kopjot un apkopjot, Relax Coco cietais matracis var kalpot daudzus gadus līdz pat 15 gadiem.

Vai Relax Coco cietais matracis ir pieejams citos izmēros?
Jā, matracis ir pieejams visos strandarta izmēros, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām. Plašāku informāciju par pieejamajiem izmēriem skatiet mūsu vietnē.

Ieguldiet labā miegā ar Relax Coco cieto matraci. Pateicoties unikālajam porolonam, pocket atsperu un kokosa sastāvam, jūs izjutīsit izcilu atbalstu un komfortu mierīgu un kvalitatīvu  nakts miegu. Pasūtiet tagad un izbaudiet nākošos 10 gadu kvalitātes miegu.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.