Skip to content

Cietais kokosa matracis 160x200cm,biezums 170 mm”Tango B Coco”

225.00

Tango B Coco matracis ir ideāls risinājums tiem, kas meklē cietu un atbalstošu gulēšanas virsmu. Ar kokosa slāni vienā pusē šis matracis piedāvā unikālu dabisku pieskārienu, kas nodrošina papildu atbalstu un komfortu. Auduma pārvalks ir rūpīgi izšūts ar poliuretāna putām, nodrošinot maksimālu izturību un aizsardzību.

Specifikācijas:

  • Ciets, vienpusējs matracis
  • Kokosa slānis vienā pusē
  • Auduma pārvalks ar poliuretāna šuvēm
  • Bonell atsperu bloks ar 180 mm atsperes augstumu un 1,8 mm stieples diametru
  • No abām pusēm pastiprināta ar metāla rāmi
  • Stingrs filcs (blīvums 500g/m2) abām atsperu bloka pusēm
  • Izmērs: 160×200 cm
  • Biezums: 170 mm
  • Poliuretāna putu biezums: vienā pusē 20mm, otrā pusē 5mm
  • Auduma sastāvs: 100% poliesters
SKU: EV_47272 Kategorijas: ,

Bonell atsperu bloks ir šī matrača galvenā iezīme, kas nodrošina mērķtiecīgu atbalstu jūsu ķermenim. Metāla karkasa pastiprinājums abās matrača pusēs nodrošina papildu stabilitāti un izturību, nodrošinot matrača kalpošanu gadiem ilgi. Un šis matracis būs budžetam draudzīgs. 

Auduma pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera, nodrošinot mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu. Pārsegu ir viegli tīrīt un kopt, un poliuretāna putu šuves nodrošina, ka pārsegs laika gaitā paliks vietā.

Materiāli: Tango B Coco matracis ir izgatavots no virknes augstas kvalitātes materiālu, kas izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un izturību. Bonell atsperes ir izgatavotas no augstas kvalitātes tērauda, ​​savukārt kokosa slānis nodrošina papildu dabisko atbalstu. Auduma pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera, nodrošinot mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu.

Garantija: Tango B Coco matracim ir 2 gadu garantija pret materiālu un ražošanas defektiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt jūs ar augstas kvalitātes produktu, kas atbilst jūsu cerībām un uzlabo jūsu gulēšanas pieredzi.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai Tango B Coco matracis ir piemērots cilvēkiem ar muguras sāpēm?

Jā, matracī ir kokosa atbalsta slānis, bet bonell atspers nebūs labākais risinājums muuras sāpju risināšanā. Viss labākais ir atrast matracis kurā ir kokoss un pocket atsperes. Tās atsperes sniegs daudz labāku atbalstu mugurkaulam.

Vai kokosriekstu slāni var noņemt vai apgriezt?

Nē, kokosriekstu slānis ir fiksēts vienā matrača pusē, un to nevar noņemt vai apgriezt.

Vai es varu izmantot elektrisko segu ar Tango B Coco matraci?

Jā, matracis ir saderīgs ar elektriskajām segām.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.