Skip to content

Cietais kokosa matracis160×200 cm, biezums 220 mm “Tango Koko plus”

295.00

Tango Koko plus cietais matracis ir veidots tā, lai nodrošinātu optimālu atbalstu jūsu ķermenim miega laikā, nodrošinot, ka katru rītu pamostaties svaigs un enerģisks. Pocket atsperu bloks ar atsperes augstumu 180 mm un stieples diametru 1,8 mm, ir paredzēts, lai vienmērīgi sadalītu jūsu svaru un atbilstu jūsu ķermeņa kontūrām, samazinot spiediena punktus un samazinot kustību pārnešanu.

Matrača pārvalks, kas izgatavots no 80g/m2 auduma, no abām pusēm sašūts ar 20mm un 5mm biezu poliuretāna putām. Šis putu slānis nodrošina papildu amortizāciju un atbalstu, uzlabojot vispārējo gulēšanas pieredzi. Vienā matrača pusē ir kokosriekstu slānis, kas nodrošina stingru un atbalstošu gulēšanas virsmu, bet otrā pusē ir 5 mm putu slānis, kas nodrošina papildu komfortu.

Lai nodrošinātu papildu atbalstu un izturību, matracis ir pastiprināts ar metāla rāmi (9mm*2,5mm) no abām pusēm pa perimetru. Pocket atsperes abās pusēs ir aplīmētas ar spandbondu, un stingrs filcs (blīvums 500 g/m2) ir novietots abās atsperu bloka pusēs, lai nodrošinātu papildu komfortu.

Šis cietais matracis ir izgatavots no 100% poliestera auduma, padarot to izturīgu un viegli kopjamu. Tas ir piemērots cilvēkiem, kuri dod priekšroku stingrai gulēšanas virsmai, kas veicina pareizu mugurkaula izlīdzināšanu, nodrošinot ērtu un mierīgu miegu katru nakti.

SKU: EV_19687 Kategorijas: ,

Gūstiet labu miegu ar Tango Koko plus cieto matraci!

“Tango Koko plus” cietais matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu stingru un atbalstošu gulēšanas virsmu, kas veicina pareizu mugurkaula izliekumu. Šis matracis ar kokosa slāni un pocket atsperu bloku nodrošina ērtu un kvalitatīvu miegu katru nakti.

 

 • Ciets, vienpusējs matracis
 • Kokoss slānis vienā pusē papildu komfortam un stingrībai
 • Matrača pārvalks izgatavots no 80g/m2 auduma, sašūts ar 20mm un 5mm biezu poliuretāna putām
 • Pocket atsperu bloks ar atsperes augstumu 180 mm un stieples diametru 1,8 mm
 • Metāla rāmis (9mm*2,5mm) abās pusēs gar matrača perimetru papildu atbalstam
 • Kabatas atsperes abās pusēs aplīmētas ar spandbondu
 • Stingrs filcs (blīvums 500g/m2) abās atsperu bloka pusēs
 • Izgatavota no 100% poliestera auduma

Specifikācijas:

 • Izmēri: 160×200 cm
 • Biezums: 220 mm
 • Svars: 32 kg
 • Materiāls: kokoss, poliesters, atsperes, porolons un filcs
 • Stingrība: Cieta

Kopšanas norādījumi: Lai matracis būtu tīrs, izmantojiet putekļu sūcēju ar mīkstu suku, lai noņemtu putekļus vai gružus. Ja jums ir jātīra matracis, izmantojiet maigu mazgāšanas līdzekli un mitru drānu. Neizmantojiet spēcīgas ķīmiskas vielas vai šķīdinātājus, jo tie var sabojāt matraci. Lai saglabātu matrača formu, pagrieziet to ik pēc dažiem mēnešiem.

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Kāda ir Tango Koko plus cietā matrača stingrība?
Šis matracis ir veidots tā, lai tas būtu stingrs, nodrošinot optimālu atbalstu un veicinot pareizu mugurkaula izliekumu.

Kādi ir matrača izmēri?
Matrača izmēri ir 160 × 200 cm, un tā biezums ir 220 mm.Bt ir pieejami arī visi pārēji standarta izmēra matrači.

Vai matracis ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?
Jā, matracis ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu optimālu atbalstu visām gulēšanas pozīcijām, tostarp guļam sānos, mugurā un vēderā.

Vai es varu notīrīt matrača pārvalku?
Jā, jūs varat notīrīt matrača pārvalku, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli un mitru drānu. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai šķīdinātāju lietošanas.

 Vai matracim ir garantija?
Jā, mēs piedāvājam 2 gadu garantiju Tango Koko plus cietajam matracim.

Uzlabojiet savu gulēšanas pieredzi ar Tango Koko plus cieto matraci! Ar savu cieto un atbalstošo gulēšanas virsmu šis matracis nodrošina, ka katru rītu pamostaties svaigs un enerģisks. Pasūti tagad un izbaudi ērtu un mierīgu miegu!

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.