Skip to content
Izpārdošana!

Ciets air putas un kokosa matracis 160x200x25cm,”Air Active”

Original price was: €600.00.Current price is: €435.00.

Izbaudiet izcilu komfortu ar mūsu Air Active cieto matraci.

Mūsu Air Active cietais matracis ir ideāla komforta un atbalsta kombinācija. Ar 7 zonu pockt atsperēm tas nodrošina, ka jūsu ķermenis ir pilnībā atbalstīts neatkarīgi no jūsu gulēšanas stāvokļa. Gaisa putas un kokosa slāņi nodrošina papildu komfortu, kas dod stingr;ibu un labu atbalstu. Šī cietā matrača kopējais biezums ir 25 cm, nodrošinot jums maksimālu atbalstu un komfortu, kas nepieciešams labam nakts miegam. Izgatavots no labākajiem materiāliem, šis matracis ir ražots Latvijā, nodrošinot izcilu kvalitāti un izturību. Tas ir izstrādāts tā, lai tas kalpotu daudzus gadus, nodrošinot jums ērtu un mierīgu miegu katru nakti. Atvadieties no nemierīgajām naktīm un sveiciniet sevi ar jaunāko spēku, izmantojot mūsu Air Active cieto matraci.  

Materiāli:

  • Gaisa putas: Šis materiāls ir elpojošs, nodrošinot gaisa cirkulāciju visā matracī. Tas nodrošina amortizāciju, padarot matraci ērtu gulēšanai.
  • Kokoss: Šis slānis ir videi draudzīgs un nodrošina papildu atbalstu, nodrošinot, ka matracis saglabā formu un kalpo ilgu laiku.
  • Pocket atsperes: 7 zonu kabatas atsperes nodrošina pielāgotu atbalstu, reaģējot uz jūsu ķermeņa vajadzībām un samazinot spiediena punktus.

Kopšanas instrukcijas:

Lai saglabātu Air Active cietā matrača kvalitāti, ievērojiet šos kopšanas norādījumus:

  • Apgrieziet matraci ik ​​pēc trim mēnešiem, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu.
  • Izmantojiet matrača pārklāju, lai tas būtu tīrs un bez traipiem.
  • Regulāri izsūciet matraci, lai noņemtu putekļus un gružus.
  • Izvairieties no lēkšanas uz matrača, lai izvairītos no bojājumiem.

Garantija:

Mēs esam pārliecināti par mūsu produktu kvalitāti. Tāpēc mūsu Air Active cietajam matracim mēs piedāvājam 2 gadu garantiju. Ja rodas problēmas ar savu matraci, sazinieties ar mums, un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Uzlabojiet savu miega pieredzi un pasūtiet mūsu Air Active cieto matraci jau šodien! Šis matracis ar 7 zonu pocket atsperēm, gaisa putām un kokoss slāņi sniegs jums nepārspējamu atbalstu un komfortu. Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem un garantēts, ka tas kalpos daudzus gadus, šis cietais matracis ir ideāls ieguldījums jūsu miega veselībā. Pasūtiet tagad un izbaudiet izcilu gulēšanas pieredzi ar mūsu Air Active cieto

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai šis matracis ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?

Jā, mūsu Air Active cietais matracis ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu maksimālu atbalstu un komfortu neatkarīgi no jūsu gulēšanas stāvokļa.

Cik bieži man vajadzētu pagriezt matraci?

Mēs iesakām pagriezt matraci ik ​​pēc trim mēnešiem, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu.

Kāds ir garantijas laiks šim matracim?

Mūsu Air Active cietajam matracim ir 2 gadu garantija, kas nodrošina jūsu ieguldījuma aizsardzību.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.