Skip to content

Cietais kokosa un lateksa matracis 160x200x23cm,”Foxtrot Exstra”

397.00

Cietais kokosa un lateksa matracis 160×200 izbaudiet perfektu komforta un atbalsta kombināciju. Šis 23 cm biezais matracis ir izgatavots no labākajiem Latvijas materiāliem, un tajā ir kokvilnas vatelīna slānis, 20 mm kokosa un lateksa slāņi, kā arī pocket atsperes optimālai spiediena samazināšanai un mugurkaula pareizam izliekumam. Matracis viss labāk noderēs clvēkim kam vajag labu atbalstu mugurkaulam, ja ir piemēram mugursāpes un muskuļu sāpes. Jo kokoss dos atbalstu mugurai, bet mīkstais lateks noņem spiedienu no muskuļiem.  Specifikācijas:

  • Ražots Latvijā no kvalitatīviem materiāliem
  • 23 cm biezs maksimālam atbalstam
  • Kokvilnas vatelīna slānis papildu komfortam
  • 20 mm kokoss un lateksa slāņi optimālam spiediena samazināšanai
  • Pocket atsperes mugurkaula atbalstam
  • Izmēri: 160 x 200 cm
  • Svars: 35 kg

Foxtrot Extra matracis nodrošina lielisku atbalstu cilvēkiem, kuriem nepieciešama stingra un izturīga gulēšanas virsma. Pocket atsperes un kokoss nodrošina lielisku atbalstu, vienmērīgi sadalot svaru, tādējādi samazinot spiediena punktus un samazinot kustību pārnešanu, padarot to par ideālu izvēli pāriem. Turklāt kokvilnas vatelīna slānis un lateksa slāņi darbojas kopā, lai nodrošinātu papildu amortizāciju jūsu ķermenim.

Ieguvumi: Ar Foxtrot papildu matraci jūs varat izbaudīt mierīgu un atjaunojošu nakts miegu. Matrača stingrība un atbalsts var palīdzēt mazināt sāpes, nodrošinot labāku mugurkaula izlīdzināšanu un samazinot spiediena punktus. Uzlabojot jūsu gulēšanas stāju, šis matracis var palīdzēt uzlabot jūsu vispārējo labsajūtu, tādējādi palielinot produktivitāti un uzlabojot garīgo veselību.

Kopšanas instrukcijas: Lai jūsu Foxtrot Extra matracis būtu vislabākajā stāvoklī, regulāri pagrieziet to, lai novērstu nokarāšanos un nevienmērīgu nodilumu. Lai notīrītu matraci, notīriet to ar maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu vai abrazīvu materiālu izmantošanas, jo tas var sabojāt matraci.


Garantija: mēs piedāvājam Foxtrot papildu matracim 2 gadu garantiju, lai nodrošinātu, ka esat pilnībā apmierināts ar pirkumu.

Mūsu uzņēmumā mēs ticam saviem klientiem nodrošināt augstākās kvalitātes produktus un izcilu klientu apkalpošanu. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par Foxtrot papildu matraci, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. Mūsu draudzīgā un zinošā komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt.

Biežāk uzdoti jautājumi:

Kāds ir Foxtrot Extra matrača stingrības līmenis?

Foxtrot Extra Matracis ir ciets matracis, kas paredzēts cilvēkiem, kuriem nepieciešama stingra gulēšanas virsma, to nodrošina lateks un pocket atsperes bloks.Bet latksa slānis kas dod konforta sajūtu un nedaudz mīkstuma.

Vai Foxtrot Extra matraci var izmantot uz jebkura gultas rāmja?

Jā, Foxtrot Extra matracis ir paredzēts lietošanai uz jebkura gultas rāmja, ja atbilst matrača izmēram.

Vai Foxtrot Extra matracī ir kaitīgas ķīmiskas vielas?

Nē, Foxtrot Extra matracis ir izgatavots no hipoalerģiskiem un videi draudzīgiem materiāliem, padarot to drošu jums un videi.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.