Skip to content

Mīkstais lateksa matracis 160x200cm, biezums 19 cm “Eko Pluss”

360.00

Mūsu Eko Pluss mīkstais matracis ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas uzlabot savu miega kvalitāti. Matracis ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu perfektu atbalsta un komforta kombināciju, pateicoties tā rūpīgi izstrādātajam dizainam.

20 mm latekss matracī pielāgojas jūsu ķermenim, nodrošinot mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu. Pocket atsperes nodrošina lielisku atbalstu, nodrošinot, ka jūsu ķermenis ir pareizi novietots miega laikā. Un 20 mm porolons piešķir papildu izturību, lai jūs varētu baudīt mierīgu nakts miegu turpmākajos gados.

Specifikācijas:

  • 20 mm lateksa papildu komfortam
  • Pocket atsperes lieliskam atbalstam
  • Kopējais biezums 19 cm optimālam komfortam
  • Izmērs: 160 x 200 cm
  • Biezums: 19 cm
  • Materiāli: latekss, pockt atsperes, lateks
  • Svars: 30 kg

Šis matracis, kura kopējais biezums ir 19 cm, ir ideāls izmērs jūsu guļamistabai. Tas cieši pieguļ jūsu gultai un piedāvā pareizo atbalsta līmeni jūsu ķermenim. Un, tā kā tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem tepat Latvijā, varat būt drošs, ka tas kalpos gadiem ilgi.

Ieguvumi: Eko Pluss mīkstais matracis piedāvā daudzas priekšrocības ikvienam, kas vēlas uzlabot miega kvalitāti. Lateksa slānis nodrošina mīkstu un ērtu gulēšanas virsmu, kas atbilst jūsu ķermenim, savukārt pocket atsperes nodrošina pareizu ķermeņa atbalstu visas nakts garumā. Ar Eko Pluss mīksto matraci jūs pamodīsities labi izgulējies un enerģisks, gatavs uzsākt nākamo dienu.

Kopšanas instrukcijas:Lai jūsu Eko Pluss mīkstais matracis būtu vislabākajā stāvoklī, iesakām to regulāri pagriezt, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu. Notīriet visus traipus, izmantojot maigu mazgāšanas līdzekli un siltu ūdeni. Izvairieties no agresīvu ķīmisku vielu vai abrazīvu tīrīšanas līdzekļu lietošanas uz matrača. Kā arī matracim ir noņmams pārvalks , ko var mazgāt veļasmašīnā.

Garantija: Eko Pluss mīkstā matrača kvalitātes un piedāvājam 2 gadu garantiju. Ja šajā laikā rodas problēmas ar savu matraci, mēs to salabosim vai nomainīsim bez maksas.

Uzlabojiet savu miega pieredzi ar Eko Pluss mīksto matraci jau šodien. Pasūtiet tagad un izbaudiet mierīgu nakts miegu katru nakti. Izmantojot mūsu 2 gadu garantiju, varat būt drošs, ka iegūsit augstākās kvalitātes matraci par lielisku cenu. Pasūtiet tūlīt un sāciet mierīgi gulēt uz vismīkstākā matrača.

Kāds ir Eko Pluss mīkstā matrača biezums?

Eko Pluss mīkstā matrača kopējais biezums ir 19 cm.

No kādiem materiāliem ir izgatavots Eko Pluss mīkstais matracis?

Eko Pluss mīkstais matracis ir izgatavots no lateksa abās pusēs un pockt atsperēm bloka.

Vai Eko Pluss mīksto matraci ir divpusējs un to var grozīt un gulēt uz abām pusēm?

Jā, šo matraci var grozīt un gulēt uz abām pusēm, jo abās ir latksa slānis pa virsu pocket atsprēm.

Vai Eko Pluss mīkstais matracis ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?

Jā, Eko Pluss mīkstais matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu perfektu atbalsta un komforta līmeni visās gulēšanas pozīcijās.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.