Skip to content

Mīkstais atsperu matracis 160×200 cm Biezums 18 cm “Super Bonell”

190.00

Mīkstais Super Bonell matracis ir izstrādāts, lai nodrošinātu jums vislabāko iespējamo gulēšanas pieredzi. Pateicoties augstas kvalitātes porolonam, filca un bonell atsperu bloka kombinācijai, šis matracis noteikti nodrošinās jums ērtu un mierīgu miegu. Mīkstais Super Bonell matracis, kura izmēri ir 160×200 cm un biezums 18 cm, ir lieliski piemēroti tiem, kam ir ierobežots budžets, bet vēlas konfortu.  Specifikācijas:

  • Ražots Latvijā no kvalitatīviem materiāliem
  • Porolonu, filca un Bonnell atsperu bloka kombinācija optimālam komfortam
  • Izmēri: 160×200 cm, biezums: 18 cm
  • Pārvalks: nenoņemams
SKU: EV_12883-1-1-1-1-1 Kategorijas: ,

Mīkstais Super Bonell matracis ir kvalitātīvs produkts, kas ir izstrādāts, lai sniegtu jums vislabāko gulēšanas pieredzi. Šis matracis ir izgatavots Latvijā, izmantojot vislabākos izejmateriālus, kas garantē tā ilgmūžību un izturību. Porolona , filca un Bonnell atsperu bloka kombinācija mīkstajā Super Bonell matracī nodrošina ideālu komforta un atbalsta līdzsvaru.

Mīkstā Super Bonell matrača izmēri ir 160×200 cm, un tā biezums ir 18 cm, tāpēc tas ir lieliski piemērots lielākajai daļai gultu.

Kopšanas instrukcijas:

Lai jūsu mīkstais Super Bonell matracis būtu vislabākajā stāvoklī, ieteicams to regulāri pagriezt. Tas palīdzēs nodrošināt vienmērīgu nodilumu un pagarinās tā kalpošanas laiku. Ja rodas traips, nekavējoties notīriet skarto zonu ar mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli. Izvairieties no spēcīgu ķīmisko vielu lietošanas, jo tas var sabojāt matraci.

Garantija:

Mīkstajam Super Bonell matracim ir 2 gadu garantija pret ražošanas defektiem. Mēs garantējam, ka šis matracis nodrošinās jums vislabāko iespējamo gulēšanas pieredzi daudzus gadus uz priekšu.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai pārsegs ir noņemams?

Nē, pārvalks nav noņemams.

Kāds ir Soft Super Bonell matrača biezums?

Matrača biezums ir 18 cm.

Kādi materiāli tiek izmantoti mīkstajā Super Bonell matracī?

Matracis ir izgatavots no porolona 25kg/m3, filca, bonnel atsperu bloka un porolona 25kg/m3.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.