Skip to content

Lēts vidējas cietības matracis 160x200x16 cm “Tango”

200.00

Budžetam draudzīgs matracis “Tango” ir izstrādāts, lai nodrošinātu ērtu miega. Matrača vidējā cietība rada perfektu līdzsvaru starp atbalstu un komfortu, padarot to ideāli piemērotu cilvēkiem, kuri dod priekšroku ne pārāk mīkstai un ne pārāk stingrai guļamvirsmai un kuri meklē konfortu ietaupot budzētu.
Matracim ir bonell atsperu bloks, kas nodrošina lielisku atbalstu un palīdz vienmērīgi sadalīt ķermeņa svaru, samazinot spiediena punktus un samazinot muguras sāpju rašanās risku.

Tāpat matracis pa perimetru no abām pusēm pastiprināts ar metāla rāmi, kas nodrošina papildus atbalstu un ļauj malām turēt savu formu ilgus gadus, bet gulēšanai vai sēdēšanā šis metāla rāmis netraucē nekādā veidā. Šī funkcija arī padara Tango matraci izturīgāku un palīdz tam ilgāk saglabāt formu.

Tango matrača pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera, kas ir izturīgs un viegli tīrāms materiāls. Pārvalks ir izšūts ar poliuretāna putām 20mm vienā pusē un 5 mm no otras, kas piešķir papildu amortizācijas slāni un uzlabo matrača komfortu.

SKU: EV_34918 Kategorijas: ,

Kopšanas instrukcijas:Lai jūsu Tango matracis būtu vislabākajā stāvoklī, iesakām to pagriezt ik pēc 3–6 mēnešiem, lai novērstu nevienmērīgu nodilumu. Regulāri ar putekļu sūcēju notīra matraci, lai notīrītu putekļus un netīrumus. Ja nepieciešams notīrīt traipus, izmantojiet mitru drānu un maigu mazgāšanas līdzekli, taču nelietojiet balinātājus vai spēcīgas ķīmiskas vielas, kas var sabojāt audumu vai putas.

Garantija: Tango matracim ir 2 gadu garantija, kas sedz visus ražošanas defektus vai materiālu problēmas.

 

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai Tango matraci var izmantot uz jebkura gultas rāmja vai platformas?

Jā, Tango matraci var izmantot uz jebkura gultas rāmja vai platformas, kas atbilst matrača izmēram.

 Vai Tango matracis ir piemērots cilvēkiem ar muguras sāpēm?

Nē, šis matracis tomēr nebūs piemērots cilvēkiem ar muguras problēmu. Tas nesniegs viss labāko atbalstu. Jums vajadzētu meklēt matraci ar kokosu un pocket atsperēm, tas būs labākais apvienojums muguru problēmu risinājumā.

Vai Tango matracis ir hipoalerģisks?

 Tango matracim nav īpašu hipoalerģisku īpašību, taču tā konstrukcijā izmantotie materiāli, visticamāk, neizraisīs alerģiskas reakcijas lielākajai daļai cilvēku.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.