Skip to content

Vidēja cietības matracis 160x200cm, biezums 170 mm “Tango plus B”

210.00

Ja meklējat matraci, kas nodrošina ideālu komforta un atbalsta līdzsvaru, Tango Plus B ir ideāla izvēle. Vidēja cietība un divpusējais dizains padara to daudzpusīgu un pielāgojamu jūsu gulēšanas vēlmēm. Auduma pārvalks, kas no abām pusēm šūts ar poliuretāna putām, uzlabo komfortu un nodrošina labu miegu.

Bonnell atsperu bloks ar 180 mm augstumu un stieples diametru 1,8 mm nodrošina perfektu atbalstu jūsu ķermenim. Matracis ir arī pastiprināts ar metāla rāmi no abām pusēm gar perimetru, lai nodrošinātu papildu izturību.

Stingrais filcs abās atsperu bloka pusēs papildina matrača komfortu un atbalstu, savukārt audums, kas izgatavots no 100% poliestera, nodrošina mīkstu un elpojošu virsmu gulēšanai. Tango Plus B matracis ir lieliski piemērots indivīdiem un pāriem, kuri vēlas baudīt mierīgu miegu un pamosties, jūtoties spirgti un izgulējušies.

Ieguvumi:Tango Plus B saviem lietotājiem sniedz daudzas priekšrocības. Vidēja cietība un divpusējais dizains padara to ideāli piemērotu cilvēkiem ar dažādām gulēšanas izvēlēm. Bonnell atsperu bloks  nodrošina optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu, samazinot muguras sāpju un citu ar miegu saistītu problēmu risku. Metāla rāmja pastiprinājums palielina matrača izturību, nodrošinot tā kalpošanu gadiem ilgi.

Materiāli: Tango Plus B ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina izcilu komfortu un atbalstu. Auduma pārvalks ir izgatavots no 100% poliestera, kas ir mīksts un elpojošs, nodrošinot ērtu gulēšanas pieredzi. Poliuretāna putas un stingrs filcs nodrošina papildu amortizāciju un atbalstu, savukārt Bonnell atsperu bloks un kabatas atsperes nodrošina optimālu svara sadalījumu un spiediena mazināšanu.

Kopšanas instrukcijas: Lai jūsu Tango Plus B matracis būtu vislabākajā stāvoklī, iesakām to regulāri pagriezt, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu. Varat arī to izsūkt, lai noņemtu putekļus vai netīrumus, kas laika gaitā var uzkrāties.

Garantija : Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes, un Tango Plus B ir 2 gadu garantija pret jebkādiem ražošanas defektiem.

 

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai ar Tango Plus B varu izmantot virsmatraci?

Jā, varat izmantot virsmatraci ar Tango Plus B, lai uzlabotu tā komfortu un atbalstu.

Vai Tango Plus B ir piemērots cilvēkiem ar muguras sāpēm?

ā, Tango Plus B ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un spiediena mazināšanu, padarot to piemērotu cilvēkiem ar muguras sāpēm.

Kā es varu tīrīt Tango Plus B matraci?

Jūs varat izsūkt savu Tango Plus B matraci, lai noņemtu putekļus vai netīrumus, kas laika gaitā var uzkrāties. Ja ir kādi traipi, varat tos notīrīt ar maigu mazgāšanas līdzekli un ūdeni.

Vai es varu apgriezt matraci?

Jā, Tango Plus B ir izstrādāts tā, lai tas būtu abpusējs, lai jūs to varētu apgriezt, lai nodrošinātu vienmērīgu nodilumu un pagarinātu tā kalpošanas laiku.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.