Skip to content

Vidēja cietības AIR un HR putas matracis 160x200x25 cm,”Air Smart”

400.00

Air Smart ir ideāls papildinājums jūsu guļamistabai, ja meklējat ērtu un atbalstošu matraci. Tās unikālais Air putas, HR putas un 7 zonu pocket atsperu sastāvs nodrošina maksimālu atbalstu un komfortu, savukārt tā 25 cm biezums nodrošina labu miegu. Šis vidēji cietais matracis ir veidots tā, lai tas atbilstu jūsu ķermenim, nodrošinot spiediena mazināšanu un atbalstu tur, kur tas visvairāk nepieciešams. Vel šim matracim ir speciāli iestrādāta elpošanas līnija, kas uztur labu gaisa cirkulāciju neļaus matracī uzturēties mitrumam un tādā veidā jeb kādu baktēriju izžūšana.

Specifikācijas:

  • 7 zonu pocket atsperes atbalstam un spiediena samazināšanai
  • Ražots Latvijā kvalitātes nodrošināšanai
  • 25 cm biezums ērtam un mierīgam miegam
  • Izmērs: 160 x 200 cm
  • Biezums: 25 cm
  • Sastāvs: AIR putas, HR putas, 7 zonu pocket atsperes, HR putas, AIR putas

Air Smart matracis ir ražots Latvijā, valstī, kas pazīstama ar savu kvalitatīvo meistarību. 7 zonu pocket  atsperes ir izstrādātas, lai nodrošinātu mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa zonām, nodrošinot ērtu un kvalitatīvu miegu. Air putas un HR putas slāņi arī nodrošina ventilāciju, labi atbalstu un konfortu nakts laikā. Izteikti ieteicams cilvēkiem kam ir kaulu un locītavu sāpes nakts laikā. 

Šo matraci ir arī viegli kopt, un tā kopšanas instrukcijas ir viegli ievērot. Tas ir izstrādāts tā, lai būtu izturīgs, nodrošinot, ka jūs varat baudīt mierīgu miegu turpmākajos gados.

Ieguvumi: Air Smart vidēja cietības matracis ir paredzēts, lai uzlabotu to lietotāju dzīvi, kurš to izmanto. Tās unikālais sastāvs nodrošina maksimālu komfortu un atbalstu, nodrošinot, ka pamostaties atpūties un spirgts. 7 zonu pocket atsperes piedāvā mērķtiecīgu atbalstu dažādām ķermeņa zonām, savukārt Air putasun HR  putas slāņi nodrošina ventilāciju un spiediena mazināšanu. Ieguldot naudu šajā matracī, jūs izbaudīsiet mierīgu miegu un pamodīsieties gatavs uzsākt jaunu dienu.

Kopšanas instrukcijas:Lai nodrošinātu, ka jūsu Air Smart vidēja cietības matracis kalpos gadiem ilgi, mēs iesakām ievērot šos kopšanas norādījumus:

  • Apgrieziet matraci ik ​​pēc 3-6 mēnešiem
  • Izmantojiet matrača pārvalku ar gumiju, lai novērstu traipu nonākšanu uz matrača. Jo pārvalku ir viegli noņemt un izmazgāt veļas mašīnā. 
  • Izvairieties no lēkāšanas vai smagu lietu novietošanas uz matrača uz ilgu laiku. 
  • Regulāri izsūciet savu matraci ar putekļu sūcēju, tādā veidā noņemot putekļus un gružus. 

Garantija: Air Smart matracim ir 2 gadu garantija, kas nodrošina, ka jūs varat baudīt mierīgu miegu turpmākajos gados. 

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai Air Smart matracis ir piemērots visām gulēšanas pozīcijām?

 Jā, matracis ir veidots tā, lai tas atbilstu jūsu ķermenim, nodrošinot atbalstu un komfortu visās gulēšanas pozīcijās.

Cik stingrs ir Air Smart matracis?

 Matracis ir vidēji stingrs, nodrošinot perfektu līdzsvaru starp atbalstu un komfortu.

Vai Air Smart matrača komplektācijā ietilpst pārvalks?

Nē, matrača komplekācijā pārvalks ar gumiju komplektā nenāk. Bet to var iegādātis mūsu mājas lapā pie -Pārvalki ar gumiju.

Cik ilgi kalpos Air Smart matracis?

Matracis ir veidots tā, lai tas būtu izturīgs, un tam ir 2 gadu garantija. Ar pienācīgu aprūpi un kopšanu tas var kalpot līdz pat 15 gadiem.

Vai Air Smart matracis ir videi draudzīgs?

Matracis ir izgatavots no augstas kvalitātes materiālus, kas ir droši videi.

Brand

Ēvele-Mēbele

Mēs izgatavojam mēbeles dažādām svēram- mājām, ofisiem, bērnudarziem, gan ieštepu, gan lauku mēbeles dārziem.Izmantojamie matriāli dabīgs koks- priede, bērzs, osis vai ozols. Citi matrāli- finieris un LMDP.
Evele Mebeles

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.